• Odbierz prezent
Instrument Zmiana Kurs Czas Cena otwarcia Cena max. Cena min.
COMMERZBANK 0% 5.852 17:44 5.852 5.952 5.808 Kup Sprzedaj
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/XETR:CBK/

Co to jest Commerzbank

Commerzbank to drugi największy bank w Niemczech, którego siedziba mieści się we Frankfurcie nad Menem. Powstał w 1870 roku, a założyli go bankierzy oraz kupcy. Commerzbank ma swoje przedstawicielstwa w całej Europie. Commerzbank posiada również dużą liczbę udziałów w polskim mBanku.

Gdzie kupić akcje Commerzbank

Commerzbank notowany jest na niemieckiej giełdzie, a co więcej wchodzi w skład indeksu DAX. Bezpośredni zakup akcji możliwy jest tylko po założeniu konta w jednym z niemieckich domów maklerskich. Jeśli chcesz zarabiać w Polsce na notowaniach Commerzbank możliwe jest to dzięki instrumentom pochodnym takim jak CFD(kontrakty różnicowe). Nie zapomnij zapoznać się z notowaniami Commerzbank online na żywo, które widnieją na wykresie powyżej.

Czy inwestować w Commerzbank

Inwestowanie na rynku finansowym musi opierać się na gruntownej analizie. Analiza techniczna to analiza pozwalająca przewidzieć przyszły kurs akcji na podstawie historycznych notowań. Zapoznaj się już teraz z naszym darmowym kursem analizy technicznej. Dodatkową pomocą w procesie inwestowania jest także analiza fundamentalna. Jeśli wiesz już co oznacza analiza fundamentalna oraz techniczna, przeczytaj o: analizie harmonicznej, overbalance, ichimoku, price action.

Lubisz nasze publikacje? Polub nasz fanpage

Jeżeli jesteś zadowolony z tego co robimy, możesz się nam odwdzięczyć dając like'a.

Zamknij

Koszyk