• Odbierz prezent
Instrument Zmiana Kurs Czas Cena otwarcia Cena max. Cena min.
BMW -2.37% 59.03 17:44 60.46 60.58 58.76 Kup Sprzedaj
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BMW/

Co to jest BMW

BMW to niemieckie przedsiębiorstwo motoryzacyjne zajmujące się produkcją i sprzedażą samochodów osobowych, motocykli, skuterów i silników. Firmę założyli Gustav Otto oraz Karl Rapp, którzy przed podjęciem wspólnej współpracy prowadzili dwa osobne przedsiębiorstwa  zajmujące się produkowaniem sprzętu lotniczego. BMW jest częścią niemieckiego indeksu DAX.

Gdzie kupić akcje BMW

BMW to przedsiębiorstwo niemieckie, co oznacza, że bezpośrednio akcje tej spółki możesz kupić w domu maklerskim podlegający regulacji w Niemczech. Instrumenty pochodne np. CFD(kontrakty różnicowe) pozwalają na handel w Polsce w oparciu o notowania BMW. Dzięki CFD i dźwigni finansowej nie musisz posiadać całości kapitału na zabezpieczenie pozycji. Pamiętaj, żeby przed podjęciem decyzji inwestycyjnej zapoznać się z notowaniami BMW online na żywo, które znajdują się na powyższym wykresie.

Czy warto kupować BMW

Inwestując musisz pamiętać, aby wcześniej przeanalizować wykres. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o analizowaniu wykresów koniecznie zapoznaj się z naszym darmowym kursem analizy technicznej. Przewagę na rynku zapewni Ci również analiza fundamentalna, harmoniczna, overbalance, price action.

Lubisz nasze publikacje? Polub nasz fanpage

Jeżeli jesteś zadowolony z tego co robimy, możesz się nam odwdzięczyć dając like'a.

Zamknij

Koszyk