Reklama
twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Detalion Games na NewConnect już 29 grudnia

|
selectedselectedselected
Detalion Games na NewConnect już 29 grudnia | FXMAG INWESTOR
freepik.com
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

Znamy już datę debiutu giełdowego spółki z branży gier – Detalion Games. Spółka zadebiutuje na rynku NewConnect 29 grudnia.

 

W ostatnim czasie poinformowano, że Detalion Games zadebiutuje na rynku NewConnect 29 grudnia. Spółka jest producentem gier z Grupy PlayWay. Do obrotu trafi 1 mln akcji serii A, 500.000 akcji serii B, 250.000 akcji serii C i 250.000 akcji serii D. 

Pod koniec października spółka Detalion Games informowała, że złożyła dokument informacyjny na GPW i jeszcze w tym roku zamierza zadebiutować na rynku NewConnect. W kwietniu tego roku spółka pozyskała w ramach kampanii crowdinvestingowej 1,4 mln zł. Środki z emisji zostały przeznaczone na wydatki związane z produkcją i marketingiem gry Nemesis: Mysterious Journey III oraz dalszy rozwój działalności produkcyjnej w zakresie nowych tytułów.

Flagowym projektem Detalion Games jest gra przygodowo-logiczna Nemesis: Mysterious Journey III. W fabule gry dwoje turystów zostaje wplątanych w tajemniczą intrygę. Premiera Nemesis jest planowana na I kwartał 2021 r.

Reklama

Jednocześnie spółka pracuje nad grami z gatunku symulatorów. Model biznesowy spółki zakłada premiery co najmniej dwóch tytułów rocznie.

Jesteś dziennikarzem i szukasz pracy? Napisz do nas

Masz lekkie pióro? Interesujesz się gospodarką i finansami? Możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

Zgłoś swoją kandydaturę


Tatiana Pasich

Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, redaktor portalu FXMAG.


Reklama
Reklama