Reklama
twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

CMC Markets Connect podpisuje ważne partnerstwo fintech z Revolut

|
selectedselectedselected

CMC Markets Plc (CMC) z przyjemnością ogłasza partnerstwo fintech z globalnym neobankiem - Revolut. W ramach tego partnerstwa obie firmy będą się łączyć za pomocą wielu interfejsów API, a interfejs użytkownika zostanie dostarczony bezpośrednio przez aplikację Revolut. Jednocześnie transakcje, kwotowania, systemy rachunków, egzekucja i rozliczenia będą zapewnione przez CMC.

CMC Markets Connect podpisuje ważne partnerstwo fintech z Revolut
cmc markets
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

Lord Cruddas, Prezes CMC Markets, skomentował:

“To partnerstwo umożliwia obustronne transakcje z Revolut, wraz z pełną integracją backendu, co daje klientom Revolut dostęp do wszechświata transakcyjnego CMC Markets Connect. Początkowo będą oferowane CFD na waluty, indeksy, towary, obligacje i akcje, z możliwością obsługi innych klas aktywów w przyszłości, w miarę rozwoju i dojrzewania relacji. Chciałbym podziękować zespołowi Revolut za zaufanie oraz wiarę w naszą technologię i zespół.”

 

Revolut dodał:

Reklama

“Jako globalny neobank współpracujemy z szerokim spektrum dostawców fintech, aby zapewnić klientom Revolut dostęp do najlepszych rozwiązań inwestycyjnych spełniających ich potrzeby. Wielkość i dziedzictwo CMC w kontekście doświadczenia na rynku oraz zrozumienie, jak bezproblemowo integrować systemy transakcyjne z innymi instytucjami finansowymi wyraźnie wyłoniły się w ciągu ostatniego roku negocjacji. Cieszymy się na dalszą współpracę w przyszłości.”

 

Lord Cruddas dodał:

“To ważne partnerstwo wzmacnia pozycję CMC jako lidera rynku i innowatora w przestrzeni fintech B2B. Ilustruje, jak CMC może w pełni wspierać instytucje, które chcą oferować produkty finansowe z pełną infrastrukturą technologiczną i transakcyjną. Oczekuje się, że usługa Revolut będzie już wkrótce dostępna dla klientów.”

 

Jesteś dziennikarzem i szukasz pracy? Napisz do nas

Masz lekkie pióro? Interesujesz się gospodarką i finansami? Możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

Zgłoś swoją kandydaturę


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw.


Reklama
Reklama