Reklama
twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

zondacrypto z nową aplikacją mobilną

|
selectedselectedselected
zondacrypto z nową aplikacją mobilną
zondacrypto
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

zondacrypto - wywodzący się z Polski lider Europy Środkowo-Wschodniej wśród giełd kryptowalut - właśnie udostępniła użytkownikom nową aplikację mobilną - zondacrypto 2.0. Nowy produkt regulowanej giełdy zondacrypto umożliwi m.in. natychmiastowe przelewy, handel i wypłaty środków (end-to-end), a także proces weryfikacji KYC. Mniej doświadczonym użytkownikom zapewni m.in. wsparcie klienta bezpośrednio w aplikacji oraz odnośniki do lekcji w Akademii zondacrypto, a profesjonalnym inwestorom - dostęp do narzędzi analizy technicznej.

 

- Kryptowaluty to coraz istotniejsza część finansów osobistych. Z tego względu, projektując aplikację staraliśmy się, by była jak najbardziej przejrzysta i prosta w obsłudze. Sporo uwagi poświęciliśmy użytkownikom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z taką formą inwestowania. Myślę, że docenią, jak sprawnie przeprowadzimy ich przez procesy KYC, wpłaty i - rzecz jasna - handel kryptowalutami. Dodatkowo, prostym językiem opowiemy o świecie inwestycji w naszej Akademii zondacrypto - tak, żeby poruszali się po nim coraz swobodniej. Jednocześnie aplikacja była przygotowana w ścisłej współpracy z naszą społecznością, więc doświadczeni użytkownicy znajdą tutaj zaawansowane narzędzia do analizy technicznej. Zaprojektowane w taki sposób, żeby zmaksymalizować ich użyteczność i przyjemność korzystania z nich - mówi Maciej Łosiński, Mobile App Product Owner w zondacrypto.

Celem wprowadzenia nowej aplikacji jest ograniczenie do minimum bariery wejścia do świata kryptowalut przez nowych użytkowników i maksymalne ułatwienie korzystania z narzędzi tradingowych, zapewniając dostęp do nich w dowolnym miejscu i czasie. Wsparcie klienta dostępne bezpośrednio z poziomu aplikacji umożliwia giełdzie bycie jeszcze bliżej użytkownika i odpowiadanie na jego potrzeby. Dodatkowo, w części „fanzone”, od sierpnia na użytkowników będą czekały konkursy, specjalne wydarzenia i informacje o nowych partnerstwach zondacrypto.

Poprzez aplikację, użytkownicy zondacrypto uzyskają bezpośredni dostęp do usług platformy ZND i zaawansowanych narzędzi traderskich. A na nowe osoby z Polski, Włoch i Estonii czeka szybka weryfikacja tożsamości w ramach procesu KYC, co umożliwi im natychmiastowy dostęp do funkcjonalności związanych z wpłacaniem pieniędzy na giełdę i handlem. Sama aplikacja tworzona była w porozumieniu ze społecznością zondacrypto i na podstawie opinii zwrotnych użytkowników na przestrzeni ostatnich lat. Efektem jest m.in. możliwość personalizacji głównego widoku w aplikacji, zgodnie z preferencjami użytkownika.

Reklama

Aplikacja jest dostępna zarówno w Google Play, jak i w App Store (aktualnie dla Polski, Włoch, Francji, Estonii, Kanady, Szwajcarii i Słowacji, a w kolejnych krajach pojawi się w najbliższym czasie). Z zondacrypto 2.0 mobile app można korzystać w językach polskim, angielskim, włoskim, ukraińskim, francuskim i estońskim.

Jesteś dziennikarzem i szukasz pracy? Napisz do nas

Masz lekkie pióro? Interesujesz się gospodarką i finansami? Możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

Zgłoś swoją kandydaturę


zondacrypto

zondacrypto

zondacrypto to wywodząca się z Polski i jedna z największych regulowanych giełd kryptowalut w Europie. Obecna na rynku od 2014 roku, posiada licencje operacyjne we Włoszech, na Litwie, Słowacji, w Estonii i Kanadzie. Działa w pełnej zgodzie z przepisami prawa,m.in. rozporządzeniem MiCA, ale również daleko bardziej surowymi regulacjami estońskimi. Początkowo funkcjonowała jako giełda bitcoin, żeby z czasem przerodzić się w platformę wielowalutową oferującą ponad 70 czołowych kryptowalut w parach z tradycyjnymi walutami (EUR, USD i PLN), stablecoinami (USDT i USDC) oraz BTC i ETH. Organizacja, stworzona przez grupę wizjonerów, inwestorów i programistów, przyciągnęła już 1,2 miliona aktywnych użytkowników.


Reklama
Reklama