Reklama
twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Zmienność kursu Cardano w wtorek, 25 czerwca. Jaka jest cena Bitcoina, a ile zapłacimy za Ethereum?

|
selectedselectedselected

W dzisiejszym materiale poddamy obserwacji jak w ostatnich okresach poddana zmienności była cena Cardano. {{ random. [w artykule znajdziesz informacje dotyczące +W artykule znajdziesz informacje +W tym artykule znajdziesz informacje +W artykule znajdziesz dane +W tym artykule znajdziesz dane] }} dotyczące ostatnich wahań na rynku krypto - Sprawdzimy przed wszystkim, jak zmieniały się kursu Cardano ADA, {{ random | ale skupimy się również na kilku innych kryptowalutach +ale zwrócimy również uwagę na kilka innych kryptowalut +ale przyglądniemy się także kilku innych krypto +ale sprawdzimy także zmienność kilku innych tokenów +ale sprawdzimy także wahania kilku innych krypto +ale przyglądniemy się także innym, równie popularnym kryptowalutom] }}.

Zmienność kursu Cardano w wtorek, 25 czerwca. Jaka jest cena Bitcoina, a ile zapłacimy za Ethereum?
freepik.com
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

Zmienność Cardano była w ostatnich okresach bardzo wysoka, zobaczmy więc, do jakich najwyższych i najniższych poziomów dobił kurs Cardano (ADA/USD), jak w ostatnich 24 godzinach prezentowała się para ADA/USD oraz ile dokładnie wyniesie procentowa i kwotowa zmienność.

Kurs Cardano ADA/USD  25 czerwca, wtorek

Kurs Cardano był dziś na pułapie 0.39129738 Najniższa cena spadła do 0.39 USD, a z kolei najwyższa 0.46 dolarów w ciagu tygodnia Kurs ADA/USD w tym samym okresie poddany był zmienności o dokłanie -14.94% %, co daje nam -0.06 dolarów.

Kurs Cardano

0.39129738

Najniższy kurs Ethereum w ostatnim tygodniu

0.39

Najwyższy kurs Ethereum w ostatnim tygodniu

0.46

Różnica między najwyższą i najniższą ceną

-0.06

Różnica procentowa

-14.94%

 

 

Kurs Cardano do dolara w ostatnim roku (3.04%)

Reklama

W ciągu ostatniego roku kurs kryptowaluty Cardano był poddany mocnym wahaniom, zmienność pary ADA/USD wyniosła w przybliżeniu 0.01 dolarów, procentowo stanowi to dokładnie  3.04%. Na przestrzeni tych 12 miesięcy minimalna cena osiągnęła poziom 0.24 dolarów amerykańskich, a maksymalna wzbiła się do progu 0.75 USD.

 

 

Kurs Cardano na przestrzeni 5 lat 0.29

W ciągu ostatnich 5 lat kurs Cardano ADA/USD był poddany mocnym wahaniom, zmienność Cardano do USD wyniosła w przybliżeniu 0.29 USD, procentowo stanowi to dokładnie  75.1%. W okresie całych 5 lat minimalna cena osiągnęła poziom 0.02 dolarów, a maksymalna wzbiła się do progu 2.86 USD.

 

Reklama

 

Dla porównania zamieszczamy poniżej tabelę w której wylistowane są kursy innych kryptowalut w odniesieniu do dolara amerykańskiego.

 

Po ile jest Bitcoin?

Aktualny poziom notowań kryptowaluty BTC wynosi 61118.40765 dolarów amerykańskich. W minionym miesiącu kurs kryptowaluty Bitcoin był poddany mocnym wahaniom, zmienność na Bitcoinie wyniosła w przybliżeniu -5061.83 USD, procentowo stanowi to dokładnie -8.28%. W całym miesiącu minimalna cena osiągnęła poziom 58099.01 dolarów, a maksymalna wzbiła się do progu 68412.65 USD.

Aktualny kurs Ripple

Reklama

Aktualny poziom notowań Ripple wynosi 0.47603694 USD. W minionym miesiącu kurs ripple był poddany mocnym wahaniom, zmienność XRP/USD wyniosła w przybliżeniu -0.02 USD, procentowo stanowi to dokładnie -3.8%. W całym miesiącu najmniejsza cena osiągnęła poziom 0.48 dolarów, a maksymalna wzbiła się do progu 0.57 USD.

 

Ile kosztuje Dogecoin?

Aktualny poziom notowań Dogecoin DOGE wynosi 0.12333943 USD. W ciągu ostatniego roku kurs kryptowaluty Dogecoin był poddany mocnym wahaniom, zmienność na DOGE/USD wyniosła w przybliżeniu 0.05 dolarów, procentowo stanowi to dokładnie 40.2%. Na przestrzeni tych 12 miesięcy minimalna cena osiągnęła poziom 0.06 dolarów amerykańskich, a maksymalna osiągnęła szczyt w pobliżu 0.22 USD.

Jesteś dziennikarzem i szukasz pracy? Napisz do nas

Masz lekkie pióro? Interesujesz się gospodarką i finansami? Możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

Zgłoś swoją kandydaturę


Krypto Wiadomości

Krypto Wiadomości

Tutaj znajdziesz najnowsze wiadomości dotyczące zmienności na rynku kryptowalut. Sprawdzamy jak zmieniały się ceny kryptowalut, jak prezentuje się zmienności oraz jakie prognozy i przewidywania stawiają na najbliższą przyszłość eksperci i analitycy rynkowi.


Reklama
Reklama