Reklama
twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Wykres dnia - Co dalej z kursem Bitcoina (BTC)? Szykuje się krach na rynku kryptowalut?

|
selectedselectedselected
Wykres dnia - Co dalej z kursem Bitcoina (BTC)? Szykuje się krach na rynku kryptowalut? | FXMAG INWESTOR
freepik.com
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

Bitcoin wznowił spadki po lokalnej korekcie wzrostowej i kilku dniach ruchu bocznego. Największa kryptowaluta traciła wczoraj po tym, jak byki nie były w stanie wypchnąć ceny powyżej strefy oporowej przy 51200$.

Strefa oporu znajdująca się w okolicach mierzenia 61,8% Fibo ruchu wzrostowego zapoczątkowanego pod koniec września jest dodatkowo wzmacniana przez górne ograniczenie lokalnej geometrii 1:1. Sugeruje to, że ostatnie odreagowanie mogło być jedynie korektą wzrostową i rynek powróci do głównego trendu - spadkowego. Najbliższe wsparcie znajduje się na wysokości współczynnika 78,6% Fibo w pobliżu ostatnich minimów (obszar 46 000 USD). Przełamanie poniżej otworzyłoby drogę do ruchu w kierunku obszaru 40 000 USD.

Wykres dnia - Co dalej z kursem Bitcoina (BTC)? Szykuje się krach na rynku kryptowalut? - 1Wykres dnia - Co dalej z kursem Bitcoina (BTC)? Szykuje się krach na rynku kryptowalut? - 1

Źródło: xStation5

Nota prawna

Jesteś dziennikarzem i szukasz pracy? Napisz do nas

Masz lekkie pióro? Interesujesz się gospodarką i finansami? Możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

Zgłoś swoją kandydaturę


XTB

XTB

Jesteśmy jednym z największych na świecie brokerów Forex & CFD notowanych na giełdzie. Zapewniamy inwestorom indywidualnym natychmiastowy dostęp do rynków finansowych z całego świata. Posiadamy prawie 20 lat doświadczenia na rynku. W tym czasie otworzyliśmy oddziały w ponad 13 krajach, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Chile i innych.


Reklama
Reklama