Reklama
twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Czy to koniec kryptowalut? Webinar inwestycyjny

|
selectedselectedselected
Czy to koniec kryptowalut? Webinar inwestycyjny | FXMAG INWESTOR
freepik.com
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

Na przestrzeni ostatnich tygodniu doszło na rynku kryptowalut do prawdziwego krachu. Spadki między 50, a 70 procent dotknęły niemalże wszystkie coiny. Czy można powiedzieć, iż mamy do czynienia z okazją inwestycyjna, ponieważ załamanie jest jedynie bardzo dynamiczną i bolesną korektę? Może to już koniec cyklu wzrostowego i czeka nas kilka lat spadków z naprzemiennym trendem bocznym? W najbardziej pesymistycznym wariancie, możemy mieć nawet do czynienia z początkiem końca rynku kryptowalut. Coraz więcej państw zaczyna się zastanawiać lub otwarcie przedstawia swoje plany dotyczące delegalizacji tych walut cyfrowych. Czy jest to możliwe? Który ze scenariuszy ma największe prawdopodobieństwo realizacji? Pochylimy się nad tą zagadką już w najbliższy wtorek, 25 maja, o godzinie 20:00.

Rynek kryptowalut- totalna zmiana perspektywy w ciągu miesiąca

Zapowiedź tego webinaru była robiona pod koniec kwietnia. To wręcz niewiarygodne jak szybko zmienia się sytuacja i atmosfera na tym rynku. Jako ciekawostkę, warto sobie przeczytać pierwotną zapowiedź wirtualnego spotkania:

To co się wydarzyło na rynku kryptowalut w ciągu ostatnich 12 miesięcy, można śmiało nazwać szaleństwem. Jednak czy na tym koniec i czeka nas kolejna potężna bessa? Jeśli tak, to jak głęboko mogłaby spaść wycena bitcoina i innych kryptowalut? Pamiętajmy również, że wzrost ceny nie jest wystarczającym powodem do zmiany trendu. Może w takim razie jesteśmy dopiero w połowie, albo co brzmi wręcz absurdalnie- dopiero na początku hossy? Spróbujemy rozwiązać tę zagadkę na najbliższym webinarze. Zachęcam gorąco do udziału oraz wyrażania swojej opinii, gdyż nie ma drugiego tak nieprzewidywalnego rynku.

Zapisz się na bezpłatny webinar

Warto wiedzieć, że każda bańka kiedyś pęka

Reklama

W naszym flagowym produkcie o nazwie Akademia Inwestora, przygotowaliśmy jedną lekcję dotyczącą baniek na rynkach finansowych. Mamy nadzieję, że ta wiedza, uchroniła wielu inwestorów przed stratami na rynku kryptowalut. Jeżeli chcesz dołączyć do Akademii Inwestora, to korzystając z kodu rabatowego MAJOWKA, otrzymasz aż 30% zniżki. Warto również dodać, iż w prezencie udostępniamy całe archiwum nagrań z webinarów, a jest ich już ponad 100.

Przejdź do sklepu FXMAG

Jesteś dziennikarzem i szukasz pracy? Napisz do nas

Masz lekkie pióro? Interesujesz się gospodarką i finansami? Możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

Zgłoś swoją kandydaturę

Reklama
Reklama