Reklama
twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) odnotowują nowe rekordy notowań po danych o najwyższej od 30 lat inflacji w USA

|
selectedselectedselected
Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) odnotowują nowe rekordy notowań po danych o najwyższej od 30 lat inflacji w USA | FXMAG INWESTOR
freepik.com
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

Bitcoin i Ether poszybowały w górę, osiągając nowe rekordy, po tym, jak USA opublikowało dane o najwyższej od 30 lat inflacji.

Duży skok ceny Bitcoina nastąpił zaraz po opublikowaniu o 8:30 EST najnowszych danych o amerykańskiej inflacji. Waluta osiągnęła nowy rekordowy poziom już o 9:24.

Jak podaje CoinMarketCap.com, największa kryptowaluta osiągnęła wartość aż 68 611,18 $ (50 956,96 £). Zaś strona CoinGecko.com pokazuje, że ta cyfrowa waluta po raz pierwszy w historii osiągnęła wartość 69 044,77 $.

 

Wykres: Bitcoin i Ether skaczą w górę, gdy inflacja w USA osiąga najwyższy od 30 szczyt

Reklama

BTC, ETH odnotowują nowe rekordy po danych o najwyższej od 30 lat inflacji w USA - 1BTC, ETH odnotowują nowe rekordy po danych o najwyższej od 30 lat inflacji w USA - 1

Bitcoin i Ether wznoszą się po publikacji najnowszych danych o inflacji w USA. – Źródło: TradingView

 

Za Bitcoinem uplasował się Ether, który pobił własny rekord. Druga największa kryptowaluta pod względem kapitalizacji rynkowej według CoinMarketCap osiągnęła wartość 4859,50 $ , zaś według danych CoinGecko – 4878,26 $.

Jesteś dziennikarzem i szukasz pracy? Napisz do nas

Masz lekkie pióro? Interesujesz się gospodarką i finansami? Możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

Zgłoś swoją kandydaturę


Capital.com null

Capital.com

Capital.com jest spółką fintech, która modernizuje świat tradingu przez łączenie sztucznej inteligencji i spersonalizowanej edukacji z ponad 1800 rynków, w tym kryptowaluty, Forex, akcje, surowce i indeksy. Będąca w trakcie procesu patentowego technologia firmy wykrywa tendencje tradingowe klientów i rekomenduje spersonalizowane dane, aby pomóc im w lepszym handlu. Capital.com dostarcza lekcji, filmów, quizów na temat finansów oraz dużo więcej dzięki aplikacji Investmate. Kluczową ofertą firmy jest sieć i platforma mobilna do tradingu CFD dostępna w 53 krajach. Traderzy mogą korzystać z najlepszej realizacji zleceń, wąskich spreadów i braku prowizji przy dziennych transakcjach.

 


Reklama
Reklama