Praca zdalna prawie z dnia na dzień stała się codziennością dla wielu organizacji i profesji, inne uczą się przetrwać w warunkach niepewności i wielokrotnego zawieszania i wznawiania działalności. O szansach i zagrożeniach nowego status quo opowie prof. Jerzy Kociatkiewicz podczas inauguracji drugiej części kolejnej edycji TransferHUB - inkubatora innowacji społecznych. Wydarzenie w formule online odbędzie się 24 marca o godzinie 10.
https://transferhub.clickmeeting.com/zarzadzanie-ku-wyzwoleniu-i-zniewoleniu
„Zarządzanie ku wyzwoleniu i zniewoleniu” to tytuł inauguracyjnego spotkania nowej odsłony drugiej edycji projektu TransferHUB. Gościem wydarzenia będzie Jerzy Kociatkiewicz, profesor zarządzania w InstituteMines-Télécom Business School we Francji. Współautor publikacji „Zarządzanie w płynnej nowoczesności”. Rozmowę przeprowadzi Julia Koczanowicz-Chondzyńska, prezeska Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych, współorganizatora TransferHUB.
Termin spotkania: 24 marca br. (środa), godz. 10:00
Tytuł: „Zarządzanie ku wyzwoleniu i zniewoleniu”
Goście wydarzenia: prof. Jerzy Kociatkiewicz, Julia Koczanowicz-Chondzyńska
https://transferhub.clickmeeting.com/zarzadzanie-ku-wyzwoleniu-i-zniewoleniu
Impulsem do dyskusji, tłumaczą organizatorzy, jest obserwowany właśnie wielopoziomowy kryzys: zdrowotny, gospodarczy, organizacyjny. Doświadczenia ostatniego roku już podważyły szereg oczywistości zarządzania. Postkryzysowe status quo w wielu aspektach nie przypominać będzie dotychczasowego świata pracy. Zakres i forma zmian zależy od nas, globalnej społeczności organizacji: czy wykorzystamy tę sz