Reklama
twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Gdańska restauracja Piwna47 wyróżniona przez Michelin

|
selectedselectedselected

Piwna47, restauracja należąca do Focus Hotels, część Grupy Kapitałowej Immobile, została wyróżniona w prestiżowym przewodniku Michelin.

Gdańska restauracja Piwna47 wyróżniona przez Michelin
GK IMMOBILE
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

Gdański lokal znalazł się na liście restauracji rekomendowanych do odwiedzenia w Polsce. Sukces zawdzięcza profesjonalnemu zespołowi pod przewodnictwem uzdolnionych szefów kuchni – Patrykowi Bućko, a także Alanowi Ławrynowiczowi, których talent został doceniony przez krytyków kulinarnych.

Patryk Bućko z gastronomią związany jest od 2008 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży zbierał w restauracjach położonych na terenie Trójmiasta. Specjalizuje się w rozwijaniu kuchni polskiej oraz kaszubskiej z akcentami azjatyckimi. Lubi podejmować wyzwania i angażować się w ambitne projekty, jak chociażby ekologiczna certyfikowana żywność.

Alan Ławrynowicz z branżą gastronomiczną profesjonalnie związał się 8 lat temu, dzięki ukończeniu studiów na kierunku gastronomia - szuka kulinarna w Olsztynie. Od 2023 roku związany jest z firmą Focus Hotels S.A. początkowo w roli zastępcy szefa kuchni, a od niedawna jako szef kuchni. W swojej pracy kładzie szczegóły nacisk na kuchnię przedwojennej Polski oraz Francji, które stara się ukazać w nowoczesnej, autorskiej odsłonie.

Restauracja jest zlokalizowana na Starym Mieście w Gdańsku. Kuchnia Piwnej47 to autorska interpretacja połączenia nowoczesnej kuchni polskiej oraz francuskiej z akcentami kuchni śródziemnomorskiej oraz tym, co oferuje nasz region. Najwyższej jakości mięso oraz ryby od regionalnych dostawców, świeże zioła i warzywa z miejscowych upraw są podstawą tego, na czym bazuje się przy tworzeniu stałych kart menu oraz dań sezonowych.Przytulny, ciepły, dopracowany w najdrobniejszym szczególe wystrój stanowi idealne otoczenie dla serwowanych przez kucharzy dań.

Reklama

W restauracji Piwna47 Goście odnajdą wyselekcjonowaną kartę win z całego świata oraz wino i cydr z beczki. Ciekawą ofertę uzupełniają klasyczne koktajle i moktajle. Dla koneserów cięższych alkoholi Piwna47 oferuje szeroki wybór whisky. Zarówno kuchnia jak i bar oparty jest na sezonowości, oferta win i alkoholi dostosowuje się do pór roku tak, aby sprostać potrzebom wszystkich Gości.

Restauracja Piwna47 jest jedną z 6 restauracji znajdujących się w portfolio sieci Focus Hotels S.A., będącej częścią Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A.

Jesteś dziennikarzem i szukasz pracy? Napisz do nas

Masz lekkie pióro? Interesujesz się gospodarką i finansami? Możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

Zgłoś swoją kandydaturę


Grupa Kapitałowa IMMOBILE

Grupa Kapitałowa IMMOBILE

Jedyna taka spółka na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Konglomerat spółek z pięciu segmentów. W portfolio Grupy znajduje się kilkanaście marek z różnych branż: przemysłowej (PJP Makrum), budownictwa, automatyki elektroenergetyki (Atrem), developingu, hotelarstwa (Focus Hotels) oraz mody.


Reklama
Reklama