Reklama
twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Forestlight Games ogłasza datę premiery pierwszego autorskiego projektu!

|
selectedselectedselected
Forestlight Games ogłasza datę premiery pierwszego autorskiego projektu! | FXMAG INWESTOR
freepik.com
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

Dorian Morris Adventure od 16 listopada dostępny w sklepie Steam

16 listopada na platformie Steam zadebiutuje pierwszy, autorski tytuł z portfolio produkcyjnego Forestlight Games – Dorian Morris Adventure. Przygodowa gra coachingowa została zrealizowana w oparciu o wiedzę o ludzkim umyśle, teorie psychologiczne i testy osobowościowe. Dzięki zastosowaniu w grze mechanizmu analizy kompetencji, podczas finału, gracz pozna swoje słabe i mocne strony. Zanim jednak ForestLight Games odda w ręce graczy najnowszą produkcję, 11 listopada, w sklepie Steam, udostępni trailer Specialist’s Vengeance. Główną postacią będzie specjalistka od efektów specjalnych, która stoczy walkę z członkami kartelu odpowiedzialnymi za śmierć bliskich jej osób. Premiera projektu planowana jest w 2022 roku.

Fabuła debiutanckiej gry ForestLight Games koncentruje się na historii chłopca – Doriana Morrisa, który decyduje się poznać sekrety swojego zaginionego dziadka, sławnego podróżnika. W tym celu wyrusza w pełną przygód podróż, która jest podróżą w głąb swojego umysłu.

- Dorian Morris Adventure to w naszej ocenie bardzo oryginalna produkcja, która powinna zaciekawić szerokie grono graczy w różnym wieku. Przy jej tworzeniu zastosowaliśmy mechanizm analizy kompetencji, dzięki czemu po przejściu całej gry i rozwiązaniu wszystkich przygotowanych przez nas zadań i łamigłówek, gracz pozna swoje mocne i słabsze strony oraz otrzyma podpowiedzi jaka profesja może być jego powołaniem, w jakim kierunku powinien rozwijać swoje umiejętności i kompetencje w zakresie samooceny czy motywacji. Z pewnością będzie to dla graczy ciekawe doświadczenie. Debiutancki tytuł ForestLight Games dedykujemy fanom gier przygodowych oraz miłośnikom zagadek – mówi Tomasz Mazur, prezes zarządu Forestlight Games

Dorian Morris będzie dostępny na platformie Steam od 16 listopada.

Reklama

Jednocześnie ForestLight Games pracuje nad kolejną autorską produkcją – Specialist’s Vengeance. Gracz wcieli się w rolę Olivii. Gdy zabójcy działający na zlecenie potężnego kartelu zabijają jej syna i męża, zrozpaczona kobieta postanowi sama wymierzyć sprawiedliwość. – Ta gra z pewnością będzie trzymała w napięciu do samego końca. Wpleciemy w nią elementy symulatora, ale także taktyczne, skradankowe, czy zaczerpnięte z gier akcji. Podczas rozgrywki gracz skonstruuje ładunki wybuchowe, zaplanuje i zrealizuje zabójcze misje. Grę projektujemy w taki sposób, aby gracz musiał myśleć kreatywnie i nieszablonowo. Tylko takie podejście pozwoli mu odnieść zwycięstwo – komentuje Tomasz Mazur.

Trailer Specialist’s Vengeance już 11 listopada – od godz. 14, będzie dostępny na platformie Steam. Premiera tytułu planowana jest na początek 2022 roku. Wydawcą obu tytułów jest PlayWay oraz Forestlight Games.

Zobacz więcej:

Doriana Morris

https://store.steampowered.com/app/898490/Dorian_Morris_Adventure/

Demo gry:

Reklama

https://youtu.be/RcCgLLvl6GI

Specialist’s Vengeance

Trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=F3vxs0npUfA&feature=youtu.be

Link do strony Steam:

https://store.steampowered.com/app/1467140

Reklama

***

O Spółce:

Forestlight Games działa na rynku od 2019 roku. Studio z Grupy PlayWay zajmuje się produkcją i wydawaniem gier na PC i konsole. Forestlight Games ma na swoim koncie premierę gry Electro Ride: The Neon Racing, której jest wydawcą. Tytuł był nominowany do nagrody Best Indie Game na Digital Dragons.

Forestlight Games chce zadebiutować na rynku NewConnect w I połowie 2021 roku.

Jesteś dziennikarzem i szukasz pracy? Napisz do nas

Masz lekkie pióro? Interesujesz się gospodarką i finansami? Możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

Zgłoś swoją kandydaturę


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw.


Reklama
Reklama