Reklama
twitter
youtube
facebook
instagram
linkedin
Reklama
Reklama

Bitget odnotowuje najwyższy napływ kapitału, a otwarte pozycje wzrosły o 39,2% w maju, osiągając 9,74 mld USD

|
selectedselectedselected

– Bitget, wiodąca na świecie giełda kryptowalutowa i firma Web3, w maju poradziła sobie bez trudu w utrzymaniu pozycji czołowej giełdy derywatów z najwyższym napływem kapitału wśród giełd scentralizowanych i trwałym wzrostem otwartych pozycji. 

Bitget odnotowuje najwyższy napływ kapitału, a otwarte pozycje wzrosły o 39,2% w maju, osiągając 9,74 mld USD
Bitget
Reklama
Aa
Udostępnij
facebook
twitter
linkedin
wykop

Według raportu CCData, w następstwie wydarzeń halvingu Bitcoina i ETF BTC, łączny wolumen obrotu spot i derywatów na scentralizowanych giełdach spadł w maju o 20,1% do 5,27 bln USD. Jednak otwarte pozycje na giełdach derywatów wzrosły o 30,5% do 55,2 mld USD. W tym kontekście Bitget odnotował niezwykły wzrost otwartych pozycji o 39,2%, osiągając 9,74 mld USD, umacniając swoją pozycję wiodącej giełdy derywatów.

 

bitget odnotowuje najwyzszy naplyw kapitalu a otwarte pozycje wzrosly o 392 w maju osiagajac 974 mld usd grafika numer 1bitget odnotowuje najwyzszy naplyw kapitalu a otwarte pozycje wzrosly o 392 w maju osiagajac 974 mld usd grafika numer 1

 

Reklama

Jednocześnie Bitget odnotował najwyższy miesięczny napływ wśród wszystkich scentralizowanych giełd w maju, z 975,4 mln USD kapitału napływającego na platformę, zgodnie z danymi on-chain z DeFiLlama. Ten znaczący napływ kapitału mocno ugruntowuje pozycję Bitget jako lidera branży.

 

bitget odnotowuje najwyzszy naplyw kapitalu a otwarte pozycje wzrosly o 392 w maju osiagajac 974 mld usd grafika numer 2bitget odnotowuje najwyzszy naplyw kapitalu a otwarte pozycje wzrosly o 392 w maju osiagajac 974 mld usd grafika numer 2

 

W maju Bitget znacznie rozszerzył wybór aktywów, wprowadzając na rynek 62 nowe tokeny, wzbudzając znaczne zainteresowanie i zwiększając wolumeny obrotu. Wśród najskuteczniejszych dodatków, $TURBO, $MNTC, $CEL, $LIFEFORM i $WOJAK odnotowały imponujące zyski w zakresie od 260% do 1430%, demonstrując proaktywne podejście Bitget do zaspokajania zmieniających się wymagań rynkowych i podkreślając znaczny potencjał lukratywnych zwrotów w swoim ekosystemie.

Reklama

Ponadto Bitget przeprowadził notowania 19 nowych tokenów na PoolX, przyciągając 120 381 uczestników, którzy w maju stakowali łącznie 427 milionów USDT. PoolX notował w sumie 21 tokenów, z wyróżniającymi się zyskami z UDS (86%) i DOGEMOB (26%), wraz ze znacznymi wzrostami kapitalizacji rynkowej dla ATS (46%) i APRS (17%). Średnia roczna stopa oprocentowania (annual percentage rate – APR) na poziomie 10%-45% dodatkowo przyczynia się do rosnącego popytu i sukcesu produktu.

Miesiąc był również przerywany kluczowymi wydarzeniami w Bitget, w tym mianowanie Gracy Chen na nową dyrektor generalną, uruchomienie tokena BWB, bota sygnałowego, aby zrewolucjonizować rozpowszechnianie informacji o handlu krypto na Telegramie, wprowadzenie kampanii Wybitnych traderów oraz globalne obchody Dnia Pizzy.

Więcej informacji na temat raportu miesięcznego można znaleźć na stronie tutaj.

Jesteś dziennikarzem i szukasz pracy? Napisz do nas

Masz lekkie pióro? Interesujesz się gospodarką i finansami? Możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

Zgłoś swoją kandydaturę


Bitget

Bitget

Firma Bitget, założona w 2018 roku, jest wiodącą na świecie giełdą kryptowalut, której kluczowymi cechami są handel kontraktami futures i usługi copy trading. Obsługując ponad 8 milionów użytkowników w ponad 100 krajach i regionach, giełda stara się pomagać użytkownikom w inteligentnym handlu poprzez zapewnienie bezpiecznego, kompleksowego rozwiązania handlowego. Inspiruje również osoby do przyjęcia kryptowalut poprzez współpracę z wiarygodnymi partnerami, takimi jak legendarny argentyński piłkarz Lionel Messi, czołowa włoska drużyna piłkarska Juventus oraz oficjalny organizator imprez e-sportowych PGL. Według Coingecko, Bitget jest obecnie platformą w top 5 handlu kontraktami futures i top 10 w handlu spot.


Tematy

Reklama
Reklama