• Sklep
  • Odbierz prezent
  • Sklep
  • Odbierz prezent
"Zyskaj przewagę na starcie" - na półmetku rywalizacji
Z artykułu dowiesz się:

- Jak przebiegał drugitydzień rywalizacji w konkursie "Zyskaj przewagę na starcie"

- Dlaczego warto dołączyć do zmagań traderów w konkursie organizowanym przez HFT Brokers

Traderzy w konkursie "Zyskaj przewagę na starcie" przebyli już połowę drogi. Ubiegły tydzień przyniósł niezwykle wysokie stopy zwrotu. Czy dasz radę doścignąć czołówkę i zgarnąć główną nagrodę? Dołącz do konkursu i sprawdź się w rywalizacji z innymi graczami.

 

Niezwykle istotnym wydarzeniem dla konkursowiczów była zeszłotygodniowa publikacja NFP. Dzięki niej niektórzy z traderów wykręcili niesamowite stopy zwrotu. Wystarczy zauważyć, że cała pierwsza piątka w rankingu drugiego tygodnia osiągnęła znacznie wyższą stopę zwrotu niż zwycięzca pierwszego tygodnia (1224,84%). Aby zgarnąć nagrodę tygodnia - Macbooka Air firmy Apple zwycięzca musiał wypracować tygodniową stopę zwrotu na poziomie prawie 2500% (2489,89%). Aż 7 traderów przekroczyło 1000% stopy zwrotu, z czego dwóch pokonało barierę 2000%.

 

W rankingu ogólnym również spore zmiany w porównaniu do pierwszego tygodnia. Prowadzący trader wypracował przez 2 tygodnie 4242,05% zysku, mając ponad 300 punktów procentowych przewagi nad drugim miejscem i niemal 1800 punktów procentowych przewagi nad miejscem trzecim. Cała pierwsza dziesiątka traderów osiągnęła przez dwa tygodnie stopy zwrotu powyżej 1000%.

 

Mimo, iż dwa z czterech tygodni konkursu już za nami nadal można dołączyć do rywalizacji. Każdy nowy tydzień to nowa szansa na wartościowe nagrody: MacBook'i, iPad'y mini i iPod'y. Każdy nowy tydzień zaczynasz z czystą kartą i masz taką samą szansę na zdobycie nagród tygodniowych jak pozostali gracze.

 

Chcesz wziąć udział? To proste:

  • Zarejestruj się na stronie konkursowej
  • Zainwestuj wirtualne 10 000 zł na rachunku demonstracyjnym Active NDD
  • Uzyskaj najwyższą stopę zwrotu w rankingach tygodniowych bądź rankingu głównym

 

Możesz także walczyć o nagrodę główną - BMW i8 o wartości 600 tyś. złotych. Szans na udane transakcje na rynku w tym tygodniu nie zabraknie.


Jakub Wilk

Content Manager i redaktor portalu FXMAG.PL. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk