• Odbierz prezent
Zysk bez ryzyka? Jak prowadzić pozycję po świecach?

Jedną z najtrudniejszych umiejętności w tradingu i inwestowaniu jest optymalne zarządzanie swoją pozycją. Każdy potrafi wejść na rynek, ponieważ dzieli nas od tego tylko jedno kliknięcie. Pojawia się jednak pytanie- co dalej? W jaki sposób zachować się gdy kurs pójdzie w naszym kierunku? Jeżeli nie masz na to planu, wtedy będziesz ulegać emocjom, przez co zamkniesz transakcję w przypadkowym miejscu. Z perspektywy czasu okaże się, że było ono całkowicie pozbawione sensu i logiki. Jednak takie zmartwienia, to najlepsze co może Ci się przydarzyć. Prawdziwy koszmar pojawi się wtedy, gdy po zaangażowaniu w dany instrument, zacznie on dynamicznie podążać w przeciwnym kierunku niż zakładała Twoja analiza. Jeżeli nie masz przygotowanego planu ewakuacji, może się to zakończyć bardzo nieprzyjemnie. W takim razie w jaki sposób podejść do tradingu optymalnie? Na najbliższym webinarze pokaże Ci jak prowadzić pozycję po świecach. Jest to bardzo zachowawcza metoda, która równocześnie pozwala na nieograniczone zyski. Brzmi nieprawdopodobnie? Zapraszam we wtorek, 7 września o godzinie 20:00.

Jak optymalnie poprowadzić pozycję?

Optymalizacja strategii to jedno z tych zadań które wydają się nie mieć końca. Nawet jeśli posiadasz już swój sposób na rynek, to prawdopodobnie dość często odczuwasz irytację, gdy wylecisz na stop lossie, a następnie kurs pójdzie w Twoją stronę. Oczywiście nie ma w tym absolutnie nic złego, ponieważ straty są częścią tej działalności i dopóki tego nie zrozumiemy, przekreślamy swoje szanse na długoterminowy sukces. Jednak w jaki sposób prowadzić pozycję, aby z jednej strony zmaksymalizować potencjalny zysk, a jednocześnie zminimalizować lub wręcz całkowicie wyeliminować ryzyko? Na kolejnym webinarze pokażę Ci strategię polegającą na prowadzeniu stop lossa po świecach. Skupimy się także na tym, w jaki sposób ją wykorzystać do generowania sygnału wejścia na rynek. Czeka nas sporo praktycznej wiedzy, dlatego zarezerwuj sobie czas i nie przegap webinaru.

Zarezerwuj miejsce na webinarze

Akademia Inwestora

Jeżeli nie dołączyłeś jeszcze do naszego flagowego projektu o nazwie Akademia Inwestora, to koniecznie zapoznaj się z wykazem ponad 50 lekcji, których zabrakło w naszych szkołach. Ten pakiet wiedzy uzupełni Twoje braki i pozwoli świadomie poruszać się po świecie rynków finansowych. Korzystając z kodu rabatowego WEBINAR, otrzymasz 20% rabatu. Dodatkowo udostępnimy Ci także nagrania z ponad 100 webionarów dotyczących tradingu i inwestowania.

Przejdź do sklepu FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk