• Odbierz prezent
Zwiększ swoją skuteczność na rynku- stwórz własną check listę

Czy wszystkie Twoje decyzje inwestycyjne są skrupulatnie przemyślane? Może zdarza Ci się zajmować lub modyfikować pozycję pod wpływem emocji? Miej świadomość, że jeśli nie będziesz miał wszystkiego precyzyjnie zaplanowanego, to prędzej czy później, będą zdarzały Ci się niekontrolowane wpadki. Głównym zadaniem na rynku jest zbudowanie strategii, która będzie dawała przewagę w długim terminie. Aby można było ją w ogóle ocenić, należy postępować według ściśle określonych reguł. Jakie one powinny być oraz w jaki sposób zmusić się do ich przestrzegania? Dowiesz się tego na kolejnym webinarze, który odbędzie się we wtorek, 9 marca, o godzinie 20:00. Udział jest całkowicie bezpłatny dzięki partnerowi Admiral Markets.

Trading plan- stwórz własną check listę

Często wspominam o tym, że powinniśmy mieć swoją strategię inwestycyjną. Powód jest oczywisty, chcemy znaleźć sposób na długoterminowe systematyczne zarabianie na rynku, a nie kupowanie emocji w kasynie. Przeciwnikiem, który zapewne stanie nam na drodze, są emocje. Aby się uchronić przed ich zgubnym wpływem, powinniśmy mieć check listę, czyli tak zwany trading plan. Jest to zestaw punktów, które musimy przejść za każdym razem, zanim będziemy mogli zając pozycję na rynku. Z doświadczenia wiem, że niezwykle rzadko korzystamy z tego typu narzędzia, ponieważ większość poszukuje drogi na skróty. Jeżeli chcesz zdecydowanie podnieść skuteczność swoich zagrań i zmniejszyć poziom emocji podczas inwestowania, to zacznij korzystać z trading planu. O tym co powinien on zawierać oraz jak go stosować, dowiesz się na tym webinarze edukacyjnym.

Zapisz się na bezpłatny webinar

Magazyn Inwestor- poznaj rynek jeszcze lepiej

Wkrótce pojawi się kolejny numer Magazynu Inwestor, a w nim około 120 stron konkretów na temat rynków finansowych oraz innych tematów inwestycyjnych. Możesz skorzystać z rewelacyjnej okazji i zakupić prenumeratę aż o 30% taniej. Wystarczy że wpiszesz kod rabatowy PRWIOSNA w trakcie składania zamówienia w sklepie FXMAG.

Z kolei jeśli chcesz się z nami edukować w Akademii Inwestora, to skorzystaj z kodu rabatowego WIOSNA, a będziesz mocno zaskoczony rewelacyjną ceną. Dodatkowo otrzymasz w prezencie wszystkie nagrania z webinarów.

Przejdź do sklepu FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk