• Odbierz prezent
Zostań Inwestorem i wygrywaj nawet 1000 złotych!

Nowy rok to dobra okazja do postanowień i nauki czegoś, o czym zawsze myśleliśmy, ale nigdy nie wystarczyło nam motywacji.  TMS Brokers wychodzi naprzeciw tym dylematom i oferuje bezpłatny Noworoczny Kurs Inwestowania. By nie zabrakło zapału – sponsoruje też nagrody pieniężne!

Nie odkładaj nauki o inwestowaniu. Nie musisz czytać opasłych książek branżowych. Co więcej - nie musisz nawet wychodzić z domu, ani za nic płacić. Dom Maklerski TMS Brokers rusza z kolejną edycją Kursu Inwestowania online. Możesz zatem wysłuchać szkolenia z poziomu swojego komputera czy telefonu, nie ruszając się z domu!

 

  DOŁĄCZ DO KURSU!

 

Program został przygotowany, by pomóc osobom, które dopiero zaczynają interesować się tematyką finansów, a w szczególności świata tradingu. Wiedza – ta podstawowa i bardziej zaawansowana - będzie przekazywana stopniowo, a uczestnik - po zaplanowanych na 2 tygodnie 5 webinarach - zrozumie działanie mechanizmów rynkowych, instrumentów finansowych oraz w sposób świadomy będzie w stanie otwierać transakcje na platformie inwestycyjnej.

Ucz się i wygrywaj!

Pierwsze szkolenia wprowadzą uczestników do świata inwestycji. Kolejne pomogą w opanowaniu narzędzi służących do tradingu. Nie zabraknie tematu związanego z analizą techniczną oraz fundamentalną. Wszystko zostanie okraszone również specjalnym spotkaniem, na którym eksperci będą analizować rynek na żywo. Dodatkowo – Noworoczny Kurs Inwestowania – daje dostęp do bezpłatnego konta demo z wirtualnymi 50 000 zł, co pozwala na szybką weryfikację otrzymanej wiedzy w praktyce!

Dla wszystkich uczestników organizator przewidział dodatkowo konkurs inwestycyjny na rachunkach demonstracyjnych, w którym do wygrania jest okrągłe 1000 zł. Za zajęcie 2. Miejsca w konkursie możesz otrzymać 500 zł, a za 3. – 250 zł! Przy braku ryzyka można zatem zdobyć pieniądze na pierwsze prawdziwe inwestycje!

Kurs rozpoczyna się już 22 stycznia i będzie składał się z 5 spotkań. Dla wszystkich uczestników wydarzenia zostały zaplanowane certyfikaty sygnowane przez TMS Brokers oraz Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Zapraszamy do udziału. Liczba miejsc ograniczona.


TMS Brokers

TMS Brokers to działający od 1997 roku, pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce. Oferta TMS umożliwia handel bez prowizji na indeksach, walutach, kryptowalutach i surowcach. Klienci mogą korzystać z dwóch platform transakcyjnych: autorskiej aplikacji mobilnej do tradingu TMS Brokers oraz MetaTrader 5, które umożliwiają dostęp do globalnych rynków z poziomu smartfona w dowolnym miejscu i czasie.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk