• Odbierz prezent
Zobacz, które spółki giełdowe i dlaczego wydają się najciekawsze do uwzględnienia w portfelu inwestycyjnym na rok 2021!

“Tesla, Shopify, Zoom - z perspektywy czasu wszystkie te spółki wydają się być oczywistym wyborem. Jednak wyłonienie zwycięzców nie jest łatwe - zbyt często dobrze zapowiadające się firmy są wysoko wyceniane, a inwestorzy myślą o nich jak o bańkach, podczas gdy akcje o niskim stosunku ceny do zysków lub wysokiej stopie dywidend mogą wyglądać atrakcyjnie.

W tym ebooku przyjęliśmy pozbawione emocji podejście i przeanalizowaliśmy dane historyczne. Przyjrzeliśmy się zwycięzcom z przeszłości - jak wyglądali, zanim kurs ich akcji ruszył w górę.”

Pobierz bezpłatny ebook przygotowany przez analityków Domu Maklerskiego XTB i dowiedz się, które spółki giełdowe i dlaczego wydają się najciekawsze do uwzględnienia w portfelu inwestycyjnym na rok 2021!

POBIERZ DARMOWY EBOOK

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk