• Sklep
  • Odbierz prezent
Zobacz jak zniżkuje  kurs walutowy euro EURPLN, funta GBPPLN i franka CHFPLN? Jedynie dolar USD w trendzie bocznym

Inwestorzy walutowi powinni zapoznać się z najnowszymi zmianami kursów walut. Rynek przyniósł nam wiele interesujących wskazówek, jak mądrze gospodarować swoimi pieniędzmi. Przedstawiamy Państwu najnowsze informacje na temat głównych kursów walut: dolara, euro, funta i franka szwajcarskiego w stosunku do polskiego złotego.

Kurs dolara USDPLN

wykres kursu dolara USDPLN na interwale H4

Wykres kursu dolara do złotego USDPLN na interwale H4.

Kurs dolara USDPLN w ciągu ostatnich godzin znajduje się w trendzie bocznym, rozciągającym się między 3,752 - 3,77 złotego. Można mówić tutaj jedynie o minimalnych spadkach. Cena tej waluty oscyluje w granicach 3,7666  złotego

Kurs euro EURPLN

wykres kursu euro EURPLN na interwale H4

Wykres kursu euro do złotego EURPLN na interwale H4.

W przypadku kursu euro EURPLN mamy do czynienia z kolejnymi spadkami. W ciągu ostatnich 4 godzin są one jednak stosunkowo niewielkie. Cena utrzymuje się w granicach 4,253 złotego, a od 20 maja kurs euro spadł już prawie 6 groszy. 

Kurs funta GBPPLN

wykres kursu funta GBPPLN na interwale H4
Wykres kursu funta do złotego GBPPLN na interwale H4.

Chociaż ostatnie godziny nie przyniosły spektakularnych wahań ceny funta GBPPLN, to utrzymuje się trend spadkowy, a cena tej waluty krąży wokół 4,78 złotego. Dołek kursu funta w ostatnich dniach został ustalony na poziomie 4,767 złotego. Ostatnio cena funta szterlinga w polskich złotych tak nisko była w połowie stycznia br.

Kurs franka CHFPLN

wykres kursu franka CHFPLN na interwale H4

Wykres kursu franka do złotego CHFPLN na interwale H4.

Kurs franka CHFPLN przyniósł bardzo niewielkie wahania. Możemy mówić o pewnej stabilizacji kursu po wcześniejszych spadkach, a cena tej waluty to obecnie około 3,786 złotego

Notowania: USDPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDPLN/

Oskar Nawalany

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk