• Odbierz prezent
Zmiany w Radzie Nadzorczej CD Projekt

CD Projekt poinformował o rezygnacji Macieja Majewskiego z funkcji Członka Rady Nadzorczej Spółki, ze skutkiem na dzień odbycia najbliższego Walnego Zgromadzenia.

Jako przyczynę rezygnacji podano względy osobiste.

Jeden z akcjonariuszy zgłosił Macieja Nielubowicza jako kandydata na członka Rady Nadzorczej. Maciej Nielubowicz jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w specjalności Rachunkowość i finanse. Pracuje w Departamencie Audytu Wewnętrznego w Grupie Generali Polska, wcześniej pracował m.in. w Deloitte.

Powołanie nowego członka Rady Nadzorczej stanowi jeden z punktów porządku obrad Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia zwołanego na 11 października 2017 r. o godz. 10:00.

Tymczasem kurs akcji CD Projekt zyskuje 1% około godz. 10:00.

Kurs akcji CD Projekt 12-09-2017

 

CD Projekt to spółka zajmująca się tworzeniem gier wideo. Jej gra - "Wiedźmin 3", oparta na sadze Andrzeja Sapowskiego, osiągnęła sukces w Polsce i na świecie. Akcje CD Projekt notowane są na GPW i wchodzą w skład indeksu WIG30.

 

źródła: raporty ESPI 16/2017, 17/2017, 18/2017

źródło grafiki głównej: CD PROJEKT RED


Kamil Marszycki

Analityk finansowy specjalizujący się w rynkach akcyjnych. Zainteresowany finansami behawioralnymi i wpływem rachunkowości na wycenę spółek. Wyznaje zasadę głoszącą, że nawet w najgorszych sytuacjach można odnaleźć perspektywę osiągnięcia sukcesu.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk