• Odbierz prezent
Zmiany kursów walut! Dolar i frank w dół. Co z funtem (GBP) i euro (EUR)?

Zobaczmy, jak wygląda sytuacja o poranku na rynku Forex. Przyjrzymy się kursom dolara (USD), franka (CHF), funta brytyjskiego i euro. Złotówka umacnia się w tej chwili nieznacznie względem większości najważniejszych walut.

Kurs franka CHF/PLN

kurs franka szwajcarskiego

Wykres kursu franka

Frank (CHF) traci na wartości w ciągu ostatnich godzin. Kurs franka to teraz poziom 4,1879 PLN. Wsparciem kursu franka CHF/PLN to w tej chwili pułap 4,175 zł. 

Kurs dolara (USD) a polski złoty (PLN)

kurs dolara USD/PLN

Wykres kursu dolara

Dolar amerykański wyraźnie zniżkuje w tej chwili. Kurs dolara to obecnie poziom 3,8492 zł. Punktem wsparcia dla kursu dolara są okolice 3,827 zł.

Funt a złotówka

kurs funta GBP/PLN

 

Wykres kursu funta

Kurs funta znajduje się teraz w konsolidacji w relacji do polskiego złotego. Funt (GBP) to w tej chwili poziom 4,9833 złotego. Wsparciem to dla kursu funta jest poziom 4,838 zł.

Euro wobec złotego

kurs euro EUR/PLN

Wykres kursu euro

Kurs euro, podobnie jak kurs funta, porusza się obecnie ruchem bocznym w zestawieniu ze złotówką. Za jedno euro będziesz musiał teraz zapłacić 5231 zł. Punktem wsparcia dla kursu euro (EUR) jest obecnie pułap 4,502 zł.


Oskar Nawalany

Entuzjasta kryptowalut oraz inwestycji długoterminowych, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Interesuje się stosunkami gospodarczo-politycznymi oraz psychologią inwestowania.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk