• Odbierz prezent
Zmiany! Kurs euro w górę. Spadki franka i funta. Dolar w konsolidacji na rynku walutowym Forex

Sprawdźmy, co dzieje się o poranku na rynku walutowym. Przyjrzymy się kursom funta (GBP/PLN), franka (CHF/PLN), dolara (USD/PLN) i euro (EUR/PLN). Polski złoty umacnia się teraz względem funta i franka. Znajduje się w konsolidacji w stosunku do dolara i osłabia się w relacji do euro.

Kurs franka względem złotego

kurs franka (CHF)

Wykres kursu franka szwajcarskiego

Kurs franka CHF/PLN zniżkował w ciągu ostatnich godzin. Jeden frank kosztuje teraz 4,1347 złotego. Punktem wsparcia dla kursu franka CHF/PLN jest poziom 4,128 zł.  

 

Kurs dolara w relacji do złotówki

kurs dolara (USD)

Wykres kursu dolara amerykańskiego

Kurs dolara USD/PLN podczas ostatnich godzin porusza się ruchem bocznym. Za jednego dolara zapłacimy teraz 3,7564 zł. Wsparciem dla kursu dolara USD/PLN jest poziom 3,75 PLN.

Kurs funta wobec polskiej waluty

kurs funta (GBP)

Wykres kursu funta brytyjskiego

Kurs funta GBP/PLN spadał w ciągu ostatnich godzin. Jeden funt kosztuje w tej chwili 4,8707 PLN. Punktem wsparcia dla kursu funta GBP/PLN jest pułap 4,857 zł. 

Kurs euro do polskiego złotego

kurs euro (EUR)

Wykres kursu euro

Kurs euro EUR/PLN zyskuje na wartości podczas ostatnich godzin. Za jedno euro zapłacimy teraz 4,4515 zł. Wsparciem dla kursu euro EUR/PLN jest pułap 4,46 złotego.

Notowania: USDPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDPLN/

Oskar Nawalany

Entuzjasta kryptowalut oraz inwestycji długoterminowych, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Interesuje się stosunkami gospodarczo-politycznymi oraz psychologią inwestowania.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk