• Odbierz prezent
Zmiana tendencji na kursie eurodolara (EUR/USD). Zewnętrzne wsparcie na Edku

Poniższy wykres przedstawia notowania pary walutowej EURUSD na interwale 4-godzinowym. Pozwala to zaprezentować dynamikę kursu na przestrzeni ostatnich kilkunastu tygodni. W tym czasie notowania EURUSD wyznaczyły zakres wahań o rozpiętości mniej więcej 360 pipsów.

Lewa strona wykresu rozpoczyna się od zwrotu na północ, który ukształtował kluczową falę wzrostową. Odbicie nastąpiło nieco poniżej psychologicznej bariery cenowej 1,2000. Pod koniec lutego na wykresie głównej pary walutowej nastąpiła zmiana tendencji, a kapitał zaczął płynąć do amerykańskiej waluty.

Zmiana tendencji na kursie eurodolara (EUR/USD). Zewnętrzne wsparcie na Edku - 1

EURUSD H4

Spadki z końcówki lutego są dynamicznie kontynuowane również w marcu. Bieżący tydzień rozpoczął się od wybicia nowego low, które nieustawnie jest poprawiane. Obecnie kurs zbliża się do strefy wsparcia, która bazuje na zewnętrznym mierzeniu Fibonacciego 127,2%. Odnosimy się tutaj do poziomu cenowego 1,1870.


Orbex

Założony w 2011 roku Orbex powstał z misją odpowiedzialnego służenia swoim inwestorom. Jako lider rynku w zakresie innowacji i obsługi klienta, Orbex oferuje swoim inwestorom bardzo konkurencyjne warunki handlowe, z szybką realizacją zleceń poniżej 0,03 sekundy i spreadami zaczynającymi się od 0,0 pipsów. Orbex jest nie tylko zaufanym i wielokrotnie nagradzanym brokerem, ale jest również licencjonowany przez CySec i zarejestrowany w kilka organów, w tym FCA, BaFin i MiFID.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk