• Odbierz prezent
Zmiana tendencji na kursie eurodolara (EUR/USD). Zewnętrzne wsparcie na Edku

Poniższy wykres przedstawia notowania pary walutowej EURUSD na interwale 4-godzinowym. Pozwala to zaprezentować dynamikę kursu na przestrzeni ostatnich kilkunastu tygodni. W tym czasie notowania EURUSD wyznaczyły zakres wahań o rozpiętości mniej więcej 360 pipsów.

Lewa strona wykresu rozpoczyna się od zwrotu na północ, który ukształtował kluczową falę wzrostową. Odbicie nastąpiło nieco poniżej psychologicznej bariery cenowej 1,2000. Pod koniec lutego na wykresie głównej pary walutowej nastąpiła zmiana tendencji, a kapitał zaczął płynąć do amerykańskiej waluty.

Zmiana tendencji na kursie eurodolara (EUR/USD). Zewnętrzne wsparcie na Edku - 1

EURUSD H4

Spadki z końcówki lutego są dynamicznie kontynuowane również w marcu. Bieżący tydzień rozpoczął się od wybicia nowego low, które nieustawnie jest poprawiane. Obecnie kurs zbliża się do strefy wsparcia, która bazuje na zewnętrznym mierzeniu Fibonacciego 127,2%. Odnosimy się tutaj do poziomu cenowego 1,1870.


Orbex

Orbex jest w pełni licencjonowanym i regulowanym brokerem Forex, działającym od 2010 roku. W skład spółki wchodzi Orbex Limited, regulowany przez CySec i Orbex Global Ltd. regulowany przez Mauritius Financial Services Commission (FSC). Orbex oferuje swoim traderom szeroki zakres instrumentów i konkurencyjne warunki handlowe na MetaTrader 4, takich jak: Waluty z Spready już od O pipsów, Wskaźniki giełdowe, Surowce energetyczne,  Metale szlachetne, Akcje spółek

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk