• Odbierz prezent
Złoty krzyż i krzyż śmierci- brzmi spektakularnie, ale czy jest skuteczne?

W środę 24 marca odbędzie się webinar, na którym rozwiniemy temat średnich kroczących. Po wprowadzeniu w średnie SMA, które odbyło się 3 tygodnie temu, tym razem zdecydowanie mocniej zgłębimy ten temat. Skoncentrujemy się na strategiach wykorzystujących więcej niż jedną średnią i oczywiście postaramy się odpowiedzieć na pytanie, czy są one skuteczne? Partnerem wirtualnego spotkania jest broker Orbex, dzięki czemu webinar jest całkowicie bezpłatny.

Co dwie średnie to nie jedna

Na jednym z poprzednich webinarów nauczyliśmy się w jaki sposób wykorzystywać prostą średnią kroczącą SMA (Simple Moving Average). Posiadając tę wiedzę, jesteśmy w stanie zrobić krok w przód i skorzystać z nieco bardziej zaawansowanej strategii. Polega ona na wykorzystywaniu większej ilości średnich. Standardowo są one dwie, lecz niektórzy traderzy mają na wykresie jeszcze większą ilość SMA. Jeżeli nie wiesz co to jest krzyż śmierci lub złoty krzyż, albo pojęcia te nie są Ci obce, lecz chciałbyś zdecydowanie dokładniej poznać strategie z wykorzystaniem kilku średnich, to nie może Cię zabraknąć na tym webinarze. Jak zwykle będzie również czas na sesję pytań i odpowiedzi, podczas której, postaram się rozwiać wszystkie wątpliwości i dylematy.

Zapisz się na bezpłatny webinar

Wiosenne porządki w edukacji inwestycyjnej

Staramy się, by Twoja wiedza na temat rynków finansowych oraz inwestowania, stały na jak najwyższym poziomie. Początek wiosny to dobry czas, by zadbać o porządek w dotychczas zgromadzonej wiedzy. Mamy dla Ciebie rewelacyjną ofertę, ponieważ wraz z kodem rabatowym SPRZATANIE, otrzymasz aż 50% zniżki na Akademię Inwestora. Decydując się na zakup, w prezencie dodamy również dostęp do pełnego archiwum nagrań z webinarów. Znajdziesz tam ponad 100 godzin konkretów, dzięki którym zbudujesz własną strategię inwestycyjną.

Zamów Akademię Inwestora


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk