• Odbierz prezent
Złoto odrabia straty. Czy to dobry czas, by w nie inwestować? Odbierz specjalne wideo!

W piątkowe popołudnie cena złota spot rośnie blisko 0,5 proc i choć wciąż traci 13 USD do lokalnych szczytów z ósmego lipca, to powróciła powyżej poziomu 1800 USD. Złoto inwestycyjne wciąż cieszy się dużym sentymentem inwestorów. W niepewnych czasach, gdzie każdego dnia z rynku napływają sprzeczne sygnały - złoto doskonale spełnia swoją rolę bezpiecznej przystani.


Zakładam konto maklerskie

Załóż konto maklerskie w regulowanej instytucji w 8 min i zacznij inwestować!


 

Brak apetytu na ryzyko i wszechobecna stymulacja fiskalna to doskonałe środowisko dla wzrostów cen złota. W otoczeniu realnie ujemnych stóp procentowych złoto stanowi bezpieczną lokatę kapitału oraz zabezpieczenie na przyszłość.

 

ODBIERZ WIDEO!

 

Wielu inwestorów handel złotem identyfikuje wyłącznie z handlem fizycznym kruszcem. Złoto to też inwestycje w kontrakty na kruszec, które nie wiążą się z fizycznym nabyciem i zabezpieczeniem sztabek. Na czym to polega? Dowiedz się z materiału wideo przygotowanego przez eksperta OTC TMS Brokers!

Z materiału dowiesz się nie tylko jakie są wady i zalety inwestowania w kontrakty na złoto, ale też m.in.: Czy cena złota ma szanse osiągnąć 2000 dolarów? Co było przyczyną ostatnich silnych wzrostów notowań surowca? Od jakich czynników zależy wycena metalu? Dlaczego złoto drożeje mimo wzrostów indeksów giełdowych? Jak może wpłynąć na kurs królewskiego metalu II fala zachorowań na COVID-19? Czym jest papierowe złoto i jak kupić kontrakt na ten surowiec?

Dowiedz się więcej i odbierz wideo!

Notowania: ZŁOTO

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/GOLD/

TMS Brokers

TMS Brokers to działający od 1997 roku, pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce. Oferta TMS umożliwia handel bez prowizji na indeksach, walutach, kryptowalutach i surowcach. Klienci mogą korzystać z dwóch platform transakcyjnych: autorskiej aplikacji mobilnej do tradingu TMS Brokers oraz MetaTrader 5, które umożliwiają dostęp do globalnych rynków z poziomu smartfona w dowolnym miejscu i czasie.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk