Advertisement
  • Odbierz prezent
Zielonki Residence na półmetku sprzedaży

Stołeczny deweloper Kreator Dom Invest sprzedał blisko osiemdziesiąt ze 162 lokali zaprojektowanych w ramach inwestycji Zielonki Residence w Zielonkach-Parceli w gminie Stare Babice. To kameralne osiedle usytuowane w powiecie warszawskim zachodnim, na samym skraju Puszczy Kampinoskiej.

Deweloper proponuje Klientom przestronne lokale dwu-, trzy-, oraz cztero-pokojowe, o metrażu wynoszącym od 39 do 120 m2. W sprzedaży są także mieszkania jednopokojowe o powierzchni od 25 do 79 m2. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. Cena za metr kwadratowy zaczyna się już od 6 900 złotych.

Inwestycja położona u zbiegu ulic Białej Góry i Warszawskiej zlokalizowana jest przy samej Puszczy Kampinoskiej – jednej z zielonych wizytówek województwa mazowieckiego – będąc zacisznym azylem doskonale skomunikowanym z miastem (zaledwie 3 km od Warszawy). W najbliższej okolicy osiedla znajduje się doskonale rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa, zapewniająca przyszłym mieszkańcom dostęp m.in. do sklepów, przedszkola, szkoły, żłobka czy przychodni.

Zielonki Residence wyróżnia niska, trzypiętrowa zabudowa, wykorzystanie naturalnych surowców na elewacji i w częściach wspólnych, elementy małej architektury, a także nowoczesny i elegancki projekt renomowanej pracowni architektonicznej Beczak & Beczak. Do dyspozycji lokatorów jest jednokondygnacyjny garaż podziemny oraz komórki lokatorskie w garażu i na piętrach.

Mansardowe dachy nadają inwestycji rodzinny, ale i nowoczesny charakter. Realizując projekt staraliśmy się zwracać uwagę na to, by lokale spełniały wymagania klientów i wpisywały się w aktualne trendy towarzyszące zakupowi mieszkania. Stąd m.in. wysokie mieszkania na ostatnich piętrach, duże tarasy i balkony, ogródki, liczne przeszklenia, a także plac zabaw dla dzieci – mówi Klaudia Siarkiewicz, Prezes Kreator Dom Invest.

Ukończenie inwestycji Zielonki Residence z terminem oddania do użytkowania planowane jest na III kwartał 2021 roku. Więcej informacji na temat osiedla można znaleźć na stronie internetowej https://kreatordom.pl/promocja/


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk