• Odbierz prezent
Zielona Franczyza od Columbus Elite szansą na bezpieczeństwo w biznesie
fot. freepik.com

Columbus Elite, spółka działająca w ramach Grupy Kapitałowej Columbus Energy, wprowadza Zieloną Franczyzę. To unikalne rozwiązanie biznesowe zapewnia przedsiębiorcom szeroki pakiet korzyści.

Columbus Elite poszerza swój model sprzedażowy i oferuje przedsiębiorcom tzw. Zieloną Franczyzę, czyli zawodową współpracę w branży odnawialnych źródeł energii. Jest to rozwiązanie biznesowe, które pozwala małym i większym podmiotom gospodarczym budować niezależność w oparciu o nowoczesne standardy i innowacyjną technologię. Oferta pojawia się w dobrym momencie, gdy na rynku dochodzi do silnej konsolidacji i przebranżowienia mniejszych firm fotowoltaicznych, bazujących do tej pory na dotacjach.

  • Dzięki dynamicznym działaniom w ciągu ostatnich dwóch lat oraz analizie rynku, zoptymalizowaliśmy nasz model franczyzowy tak, aby odpowiadał na potrzeby każdego nowoczesnego przedsiębiorcy - mówi Paweł Bednarek, Prezes Columbus Elite. - Zielona Franczyza to szansa na rozwijanie biznesu przez kolejne kilkanaście lat, dzięki współpracy z silnym podmiotem, jakim stała się nasza Spółka. To partnerstwo, wsparcie w digitalizacji procesów, szkolenia produktowe, techniczne i operacyjne oraz siła ogólnopolskiej marki.

Proponowana przez Columbus Elite Zielona Franczyza stwarza możliwość zaangażowania się w sprzedaż i oferowanie usług w zakresie instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, a niebawem również ładowarek do samochodów elektrycznych. Oferta wyróżnia się nowatorskim podejściem do przedsiębiorców, którzy funkcjonują w niestabilnej rzeczywistości rynkowej - daje im możliwość bezstresowego przebranżowienia, zapewniając m.in. komplet szkoleń w zakresie produktów i usług oraz technologii sprzedaży.

Spółka, jak i cała Grupa Kapitałowa, stawia na zdigitalizowane procesy oraz działania rozproszone, co doskonale sprawdziło się w budowaniu zespołów sprzedażowych w 2020 r. W całym koncepcie biznesowym duży nacisk jest położony na jakość obsługi Klienta oraz propagowanie transformacji energetycznej.

  • Jesteśmy skutecznymi strategami rozwoju sieci sprzedaży w Polsce i za granicą - dodaje Rafał Kołłątaj, Wiceprezes Zarządu Columbus Elite. - Nasza koncepcja Zielonej Franczyzy bazuje na doświadczeniach zdobywanych w czasie pandemii, kształtowaniu się nowego ładu gospodarczego i zmian, które w związku z przyspieszoną digitalizacją procesów umożliwiają pracę zdalną oraz w zespołach rozproszonych.

Warto wspomnieć, że dla Klientów Columbusa na co dzień pracuje ponad 100 własnych ekip instalacyjnych i współpracuje blisko 700 instalatorów.


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk