• Odbierz prezent
Zbuduj własną strategię inwestycyjną. To prostsze niż Ci się wydaje!

W najbliższą niedzielę, 28 lutego 2020 roku, zajmiemy się tym, co lubicie najbardziej. Porozmawiamy o konkretnej strategii inwestycyjnej od A do Z. Jednak tym razem podejdziemy do tematu od zupełnie innej strony. Stworzymy kompletną strategię tradigową od samego początku do końca. Dzięki temu, nauczysz się, jak zrobić to całkowicie samodzielnie, wykorzystując ulubione formacje, interwały czasowe oraz pozostałe zmienne. Uczestnictwo w webinarze jest bezpłatne, dzięki współpracy z brokerem FBS.

Stwórz własną strategię inwestycyjną

Prawdopodobnie wielokrotnie słyszałeś spory na temat dylematu czy ważniejszy jest moment wejścia, czy wyjścia. Ktoś inny powie, że jeszcze ważniejsze jest zarządzanie ryzykiem, czyli wielkość otwieranej pozycji oraz ilość ryzykowanego kapitału na jedną transakcję. Gdyby tego było mało, rację będą mieli również Ci, którzy na samym szczycie tradingowego rzemiosła postawią psychologię inwestowania. W jaki sposób odnaleźć się w takim zgiełku informacji i problemów? Rozwiązanie jest bardzo proste- musisz mieć swój własny sposób inwestowania, trading plan, system transakcyjny. Możesz to nazywać jak chcesz, ale jeżeli nie posiadasz jasno określonych reguł co i kiedy zamierzasz zrobić na rynku, to prędzej czy później wyczyścisz depozyt. Jeśli chcesz się dowiedzieć w jaki sposób stworzyć swój własny sposób inwestowania, zaczynając całkowicie od zera, to nie może Cię zabraknąć na tym webinarze.

Zapisz się na bezpłatny webinar

Dostęp do archiwum webinarów

Mamy dla Ciebie już ponad 80 webinarów zawierających konkretną wiedzę, przygotowującą Cię do zmagań rynkowych. Otrzymasz je w prezencie, decydując się na zakup Akademii Inwestora lub kupując produkt Nagrania z Webinarów. Masz teraz doskonałą okazje, aby nabyć je, korzystając z rewelacyjnych promocji. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy aż trzy kody rabatowe:

LUTY2021 - 40% zniżki na wszystko w sklepie FXMAG

LOVETRADING - przy zakupie Akademii Inwestora z 30% rabatem, otrzymasz w prezencie wszystkie archiwalne numery Magazynu Inwestor w wersji cyfrowej, a także dostęp do ponad 80 Nagrań z Webinarów i Ebook o tym jak zabezpieczyć kapitał przed inflacją.

NAUKA - 50% zniżki na wydania drukowane Magazynu Inwestor.

 

Przejdź do sklepu FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk