• Odbierz prezent
Zbiórka na świąteczne prezenty dla dzieci z domu dziecka „Tęcza” w Katowicach

Już po raz czwarty, giełda BitBay wraz z Bitcantor organizuje zbiórkę na świąteczne prezenty dla dzieci z domu dziecka „Tęcza” w Katowicach. Oprócz środków, które zostaną przekazane przez zespoły obu platform, organizatorzy zapraszają do udziału w akcji społeczność kryptowalut.Tegoroczną zbiórkę już objęły patronatem medialnym redakcje: bitcoin.pl, FXMAG.pl oraz comparic.pl.

 

Zbiórka potrwa od 2 do 19 grudnia i jest prowadzona we wszystkich 36 kryptowalutach dostępnych na giełdzie BitBay. Dedykowane adresy do wpłat znajdują się na stronie akcji pod adresem:

https://bitbay.net/pl/finansowanie-spolecznosciowe/zbiorka-dom-dziecka-tecza-2019

 Środki zostaną przeznaczone na zakup prezentów (zabawek, książek, gier, ubranek i innych wymarzonych podarunków) oraz sprzętów niezbędnych dla funkcjonowania domu dziecka. Rozliczenie, podobnie jak w latach ubiegłych, zostanie opublikowane na stronie akcji.

Podczas poprzednich 3 zbiórek na dom dziecka udało się zgromadzić kwotę ponad 40 000 PLN. Przez ponad 5 lat swojej działalności giełda przeprowadziła 7 akcji charytatywnych (obecna jest 8) i dzięki wielkiemu sercu społeczności kryptowalut przekazała w sumie ponad 170 000 PLN. Każda z akacji była hojnie wspierana również przez samą giełdę i jej pracowników.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk