• Odbierz prezent
Zbigniew Wieczorek już dziś na XTB Trading Club

W czwartek 26 października 2017r. o godzinie 16:00 w siedzibie XTB w Warszawie, na ul. Ogrodowej 58 odbędzie się kolejne spotkanie inwestorów w ramach XTB Trading Club.

Gościem specjalnym będzie dr Zbigniew Wieczorek, który wyjaśni "Jak przełożyć wielointerwałową analizę par głównych na zagrania? Teoria i praktyka."

ZAREJESTRUJ SIĘ


Spotkanie będzie podzielone na dwie części:

Część I - teoretyczna

W tej części spotkania zostaną przedstawione założenia wchodzenia w pozycje, ustalania parametrów SL i TP, w oparciu o sygnały price action na interwale dziennym (decyzyjnym) przy stosowaniu "filtra" - weekly/monthly.

 

Część II - praktyczna

W drugiej części zostaną przeprowadzone ćwiczenia. Zadaniem uczestników będzie przełożenie analizy wielointerwałowej na zagrania, a następnie bilans co najmniej kilkunastu przykładów.

Zachęcamy do zapoznania się z krótkim wprowadzeniem do poruszanej na spotkaniu tematyki https://www.youtube.com/watch?v=IC7l7_NiOXA&t=1s


O Prelegencie:

dr Zbigniew Wieczorek - twórca portalu tylkopriceaction.pl, wybitny praktyk i teoretyk Price Action. W analizie rynku stosuje techniki Price Action. Źródłami inspiracji były prace Steve’a Nisona i Niala Fullera. Jako analityk związany obecnie z Fundacją FxCuffs. Z wykształcenia filozof, wykładowca tego przedmiotu oraz dziedzin pokrewnych – etyki i logiki. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego.


Dlaczego warto?

  • poznanie poglądu na sytuację rynkową ekspertów rynków finansowych
  • wymiana doświadczeń z innymi traderami
  • analiza rynków na żywo
  • przedstawienie podejścia zarówno od strony technicznej jak i fundamentalnej
  • spotkania w kameralnym gronie
  • elitarna społeczność traderów

Magazyn: Giełdowe debiuty to łatwy zysk?

Giełdowe debiuty to łatwy zysk?
Czy warto stawiać na giełdowe debiuty? Czy bitcoin jest w stanie zastąpić amerykańskiego dolara? Wolumen rzeczywisty - czy uzyskasz do niego dostęp na Forex? Czy na giełdzie zarabiają tylko oszuści?  
Czytaj

 


Małgorzata Nita

Wieloletni praktyk rynków finansowych. Specjalizuje się w AT. Początkowo inwestowała na rynku giełdowym, natomiast obecnie swój portfel buduje głównie w oparciu o kontrakty CFD. Prowadzi Klub Inwestycyjny dla Kobiet. Jest Team Leaderem w Dziale Sprzedaży XTB.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk