• Odbierz prezent
Zawsze bądź gotowy na nieoczekiwane czyli warto mieć dwa scenariusze rynkowe. WEBINAR

Już w najbliższą środę, 21 października 2020 roku, o godzinie 18:00, odbędzie się kolejny webinar organizowany we współpracy z brokerem Orbex. Zostanie na nim poruszone zagadnienie posiadania dwóch scenariuszy rynkowych i momentu wyjścia z rynku.

Wirtualne spotkanie inwestycyjne

Czy zdarza Ci się, że zostajesz zaskoczony przez rynek, nie zamykasz stratnej pozycji w nadziei, że rynek się odwróci i w konsekwencji doprowadzasz do dużej straty? Stratne pozycje wywołują u Ciebie frustrację? To częste zachowanie wśród traderów i niestety bardzo destrukcyjne dla portfela. Ten webinar uświadomi Ci, jak ważne jest posiadanie przynajmniej dwóch scenariuszy. Właściwe nastawienie, co do oczekiwań względem każdej transakcji jest kluczowe do osiągania stałych zysków. Będzie trochę o psychologii i dużo na wykresach.

Jak zapisać się na webinar?

Aby wziąć udział w webinarze, należy się zarejestrować klikając w poniższy przycisk. Wirtualne spotkanie inwestycyjne będzie nagrywane i dostępne całkowicie bezpłatnie dla wszystkich prenumeratorów magazynu Inwestor.


Zapraszamy na najbliższe spotkanie edukacyjne! Poruszymy w nim kolejne zagadnienie związane z tradingiem na takich rynkach jak: akcyjny, walutowy, surowców czy też kryptowalut. Webinar tradingowy jest w 100% bezpłatny.

Darmowa rejestracja webinar forex

Partnerem serii materiałów edukacyjnych jest broker Orbex. Orbex umożliwia trading na światowych rynkach poprzez swoje rzeczywiste konta handlowe, które możesz założyć w tym miejscu. Załóż konto tradingowe na MT4 lub MT5 tutaj.


 

Notowania: EURUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/EURUSD/

Michał Kalista

Z rynkami finansowymi związany od 2007 roku; Od początku zorientowany na analizę techniczną, obecnie z uwzględnieniem fundamentów, danych makro oraz psychologii. W analizie opiera się na Price Action, formacjach cenowych oraz geometrii rynku. Prywatnie pasjonat gitary klasycznej i pieszych wędrówek po Beskidzie Niskim i Bieszczadach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk