• Odbierz prezent
Zarządzanie kapitałem- to od niego zależy Twój sukces na rynku. Webinar edukacyjny

Zapraszamy na kolejny webinar, który odbędzie się w najbliższy wtorek 23 lutego o godzinie 20:00. Tym razem porozmawiamy o temacie bardzo mocno zaniedbywanym przez większość traderów, bo przecież „najważniejsze jest miejsce wejścia w pozycję”. O tym, że takie podejście prowadzi do zguby oraz w jaki sposób powinniśmy podejść do tematu, zastanowimy się podczas najbliższego wirtualnego spotkania edukacyjnego. Partnerem tego wydarzenia będzie HF Markets, a uczestnictwo jest jak zwykle bezpłatne.

Zarządzanie kapitałem

Bardzo dużo czasu i energii poświęcamy na znalezienie doskonałego systemu transakcyjnego, który będzie się charakteryzował wysokim procentem zyskownych sygnałów. Robimy back testy w poszukiwaniu wskaźników, formacji lub informacji, świadczących o potencjalnym rynkowym szczycie bądź dołku. To wszystko jest niewątpliwie niezwykle ważne i kształtuje nas jako traderów. Sprawdzamy w ten sposób skuteczność poszczególnych systemów i docelowo opracowujemy nasz własny. Mając pewność, iż samodzielnie rozwialiśmy wszelkie wątpliwości, możemy z jednej strony czuć się komfortowo oraz bezpiecznie, a z drugiej mieć duże prawdopodobieństwo, że będzie on w stanie wygenerować dla nas satysfakcjonujący zysk w długim horyzoncie czasowym. Jednak ogromna liczba uczestników rynku całkowicie pomija lub bagatelizuje kwestię zarządzania kapitałem. Okazuje się bowiem, że nawet doskonały system może nas doprowadzić do bankructwa, jeśli nie będziemy umiejętne operowali naszym kapitałem. W jaki sposób to zrobić? Właśnie tym tematem zajmiemy się na kolejnym webinarze. Serdecznie zapraszam, licząc na gorącą dyskusję w trakcie wirtualnego spotkania.

Zapisz się na bezpłatny webinar

Wiedza dla Ciebie

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić któryś z ponad 80 webinarów edukacyjnych, to spokojnie, możesz nadrobić zaległości. Mamy dla Ciebie rewelacyjną ofertę, dzięki której otrzymasz dostęp do pełnego archiwum webinarów. Co więcej, w prezencie dołożymy również wszystkie archiwalne Magazyny Inwestor w wersji cyfrowej oraz Ebook o tym jak chronić kapitał przed inflacją. Wszystkie te prezenty otrzymasz przy zakupie Akademii Inwestora, na którą dodatkowo dajemy 30% rabatu. Aby z niego skorzystać, wpisz kod LOVETRADING podczas zamawiania. Otrzymasz Akademię Inwestora o 30% taniej, nagrania z webinarów, wszystkie archiwalne Magazyny Inwestor w wersji cyfrowej oraz wspomniany wcześniej Ebook.

Przejdź do sklepu FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk