• Odbierz prezent
Zapraszamy na webinar „Formacja podwójnego dołka i wierzchołka w praktyce + Okazje inwestycyjne tygodnia”

Już w najbliższy wtorek 16 czerwca 2020 roku, odbędzie się kolejny webinar z cyklu przygotowanego we współpracy z brokerem TICKMILL. Omówiona zostanie formacja W i M, czyli podwójne dno i podwójny szczyt.

Czego możesz oczekiwać po webinarze?

Podczas ponad godzinnego spotkania, rozłożymy na czynniki pierwsze zagadnienie z analizy technicznej, dotyczące podwójnego dołka oraz podwójnego wierzchołka. Zapoznamy się zarówno z typowym książkowym podejściem, jak i spróbujemy „przechytrzyć system”. Praktyka pokazuje, że da się podejść do tematu bardziej kreatywnie, co zaprezentowaliśmy na poprzednim webinarze, omawając formację głowy z ramionami. Nagranie to jest dostępne całkowicie bezpłatnie dla prenumeratorów magazynu Inwestor. W drugiej części webinaru, przedstawione zostaną ciekawe okazje rynkowe. Poprzednio znaleźliśmy aż 10 interesujących rynków. Ponadto, będzie również sesja pytań i odpowiedzi, gdzie przeanalizujemy wybrany przez Ciebie instrument oraz odpowiemy na nurtujące Cię pytania inwestycyjne.

Jak się zapisać na webinar?

Aby wziąć udział w webinarze, należy się zarejestrować tutaj. Poruszone zostaną nie tylko zagadnienia typowo inwestycyjne, ale również psychologiczne, ponieważ ten aspekt ma kluczowe znaczenie w długoterminowym generowaniu zysków na rynkach finansowych.

Jeżeli obawiasz się, że ogrom wiedzy jaki otrzymasz, szybko się ulotni z głowy, nie przejmuj się. Wirtualne spotkanie będzie nagrywane i dostępne całkowicie bezpłatnie dla wszystkich prenumeratorów kwartalnika Inwestor oraz oferowany osobno jako cykl webinarów w sklepie FXMAG.

Premiera nowego magazynu Inwestor już pod koniec czerwca!

Już niespełna 3 tygodnie dzielą nas od najnowszego numeru kwartalnika Inwestor. Będzie to egzemplarz wyjątkowy, ponieważ dogłębnie zostaną przeanalizowane wszystkie kryzysy z ostatnich 100 lat. Co więcej, przedstawimy symulację, jak potoczyłaby się obecna sytuacja, gdyby podążała ścieżką każdego z nich. Nie zapomnieliśmy również o wirusach i pandemiach. Przyjrzymy się, jak rynki reagowały w przeszłości na takie wydarzenia. Mówiąc krótko- ogrom wiedzy do analizy.

Co więcej, przy użyciu kodu rabatowego BESSA w sklepie FXMAG cena spadnie o 20%. Zapraszamy!


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk