• Odbierz prezent
Zapowiedź Food Truck Simulator dostępna w serwisie Steam

DRAGO entertainment, producent gier, koncentrujący się na tworzeniu ambitnych symulatorów oraz większej gry FPS/survival, opublikował w serwisie Steam pierwsze materiały swojej najnowszej produkcji – Food Truck Simulator. Gra wpisuje się w zdobywający coraz większą popularność gatunek symulatorów. To drugi z pięciu mniejszych tytułów, zapowiedzianych przez spółkę w 2019 roku.

 

- Prezentujemy pierwsze materiały z gry Food Truck Simulator. Tym razem gracz wcieli się w rolę właściciela starego food trucka. Dzięki środkom pozyskanym ze sprzedaży posiłków będzie odnawiał, modernizował i rozwijał pojazd oraz rozszerzał obszar prowadzonej działalności. W miarę rozwijania biznesu uzyska dostęp do coraz większego i ciekawszego menu, które pozwoli mu dostosować ofertę dla zróżnicowanej grupy odbiorców oraz ich preferencji. – mówi Lucjan Mikociak, współzałożyciel DRAGO entertainment.

 

Food Truck Simulator to drugi – po Gas Station Simulator – mniejszy tytuł, który w ostatnim czasie prezentuje spółka. Do końca roku, na platformę Steam trafią kolejne trzy zapowiedzi symulatorów.

O kolejności ich produkcji zdecydują gracze. – Oceny, reakcje i komentarze graczy, pozwolą nam poznać ich oczekiwania wobec każdej z produkcji i dadzą nam wskazówki na co powinniśmy zwrócić uwagę tworząc konkretny tytuł. W naszej ocenie każdy z pięciu projektów ma potencjał na zbudowanie dużej społeczności użytkowników, zanim tytuł trafi do sprzedaży. Dziś, wszystkie mniejsze tytuły traktujemy na równi.  – informuje Joanna Tynor, prezes DRAGO entertainment.

 

We wrześniu na platfomę Steam trafiła zapowiedź Gas Station Simulator. Gracz musi odbudować zdezelowaną stację benzynową, która wymaga kapitalnego remontu oraz zadbać o jej wyposażenie, wprowadzić sprzedaż podstawowych towarów potrzebnych kierowcom oraz kontynuować rozbudowę stacji o dalsze usługi i towary, by zwiększyć jej atrakcyjność.

 

Przy komercjalizacji mniejszych projektów spółka będzie współpracować z Movie Games S.A. – notowanym na NewConnect producentem i wydawcą gier, który jest udziałowcem DRAGO.

 

O spółce:

DRAGO entertainment, powstała w 1998 roku w Krakowie. Przez pierwsze lata działalności spółka koncentrowała się na tworzeniu innowacyjnych projektów na zlecenie, które w większości finansowane były przez międzynarodowych wydawców gier. W tym czasie zespół DRAGO entertainment wyprodukował i opublikował znane bestsellery, takie jak Oil Tycoon 2, Cold Zero: The Last Stand czy Hell-Copter, w Polsce znany jako Vulture. Spółka wzmacniała kompetencje zespołu i budowała profesjonalny team oraz opracowywała własne tytuły, by w 2018 roku podjąć decyzję o przyjęciu nowej strategii i skoncentrowaniu się na produkcji własnych gier. W ten sposób, w grudniu 2018 roku na rynku światowym zadebiutowała gra spółki – Treasure Hunter Simulator. Wydawcą tytułu jest notowana na NewConnect spółka Movie Games. Koszty produkcji, zwróciły się w pierwszej dobie po premierze gry.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk