• Odbierz prezent
Zalety i wady inwestowania krótko i długoterminowego- poznaliśmy je podczas niedzielnego webinaru

Na wczorajszym webinarze tradingowy, organizowanym wraz z brokerem AVATRADE bardzo wnikliwie przeanalizowaliśmy sobie zalety i wady inwestowania krótko i długoterminowego. Po tym wirtualym spotkaniu już każdy będzie w stanie podjąć decyzję, jaki horyzont czasowy jest dla niego najbardziej komfortowy oraz najlepszy z punktu widzenia rezultatów finansowych.

Webinar tradingowy- jaki wybrać horyzont inwestycyjny?

Skalping, daytrading, krótki, średni, długi termin? Podczas ostatniego webinaru tradingowego zajęliśmy się tematem doboru odpowiedniego horyzontu czasowego naszych inwestycji. Okazuje się bowiem, że częstotliwość handlu na rynku może diametralnie wpływać na nasze wyniki finansowe. Skupiliśmy się także na jednym z podstawowych błędów zarówno początkujących jak i doświadczonych traderów, czyli obserwowania wykresów na niewłaściwym interwale czasowym.

Projekt FXMAG i AVATRADE

Co tydzień, w niedzielę o godzinie 20:00, odbywa się webinar inwestycyjny, podczas którego odkrywamy tajniki analizy technicznej oraz skupiamy się na psychologii inwestowania. Wyszukujemy ciekawych sytuacji z przeszłości, by na ich bazie wyciągnąć wnioski, jak skutecznie poruszać się po rynku.

W trakcie naszego spotkania odbyła się sesja pytań i odpowiedzi, podczas której z wielką przyjemnością starałem się rozwiązać Państwa rozterki inwestycyjne.

Dostęp do archiwum wirtualnych spotkań inwestycyjnych

Dostęp do nagrań wszystkich wirtualnych spotkań inwestycyjnych jest bezpłatny dla prenumeratorów kwartalnika Inwestor.

Korzystając z kodu rabatowego WEBINAR, naliczana jest zniżka w wysokości 20%.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie webinarowe, które odbędzie się już w najbliższy wtorek,  29 września 2020 roku, o godzinie 20:00. Tym razem na tapetę weźmiemy pewną przypadłość większości traderów, której wyeliminowanie znacząco poprawi rezultaty.


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk