• Odbierz prezent
Zagadka! Kurs dolara na zakręcie? Co z euro (EUR), funtem (GBP) i frankiem (CHF) na rynku walutowym Forex? Zobacz, ile złotych zapłacisz teraz!

Zobaczmy, jak wygląda sytuacja na rynku walutowym z perspektywy interwału miesięcznego. Sprawdzimy kursy dolara (USD/PLN), funta (GBP/PLN), franka (CHF/PLN) oraz euro (EUR/PLN). Złoty traci na wartości względem euro, franka i funta. Najciekawiej wygląda sytuacja na kursie dolara USD/PLN, gdzie utworzyła się świeca doji.

 

Pozwał Fortunę na 60 milionów złotych!

 

Kurs franka wobec polskiego złotego

kurs franka

Wykres kursu franka szwajcarskiego

Kurs franka CHF/PLN, póki co, delikatnie zwyżkuje w lipcu. Jeden frank kosztuje teraz 4,1968 złotego. Punktem oporu dla kursu franka CHF/PLN z perspektywy interwału MN jest poziom 4,387 zł.

 

Kurs euro w relacji do złotówki

kurs euro

Wykres kursu euro

Kurs euro EUR/PLN wyraźnie zyskuje na wartości w obecnym miesiącu. Za jedno euro zapłacimy teraz 4,4623 zł. Oporem dla kursu euro EUR/PLN na interwale miesięcznym jest pułap 4,633 złotego.

 

Ceny mieszkań w Polsce są sztucznie napompowane!

 

Kurs funta w stosunku do PLN

kurs funta

Wykres kursu funta brytyjskiego

Kurs funta GBP/PLN znacznie wzrasta w lipcu. Jeden funt kosztuje w tej chwili 4,9871 PLN. Punktem oporu dla kursu funta GBP/PLN jest pułap 5,252 złotych.

Nie ma zysku bez ryzyka. No chyba, że w obietnicach wyborczych. Wybory prezydenckie 2020:

Kurs dolara do złotego

kurs dolara

Wykres kursu dolara amerykańskiego

Na kursie dolara USD/PLN możemy dostrzec tworzenie się świecy doji, co wskazuje na niezdecydowanie inwestorów, co do dalszych wahań kursu dolara amerykańskiego w relacji do polskiej waluty. Za jednego dolara zapłacimy teraz 3,9496 zł. Wsparciem dla kursu dolara USD/PLN jest poziom 3,885 zł.

Notowania: EURPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/EURPLN/

Oskar Nawalany

Entuzjasta kryptowalut oraz inwestycji długoterminowych, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Interesuje się stosunkami gospodarczo-politycznymi oraz psychologią inwestowania.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk