• Odbierz prezent
Z ziemi włoskiej do Polski - TOSKANIZZAZION. Rozpoczęła się tokenizacja włoskich winnic
fot. freepik.com

Zdjęcie: Joanna Jaworska

Polacy kupują ziemię i winnice we Włoszech
Inwestuj we włoską ziemię już od 100 zł, dzięki tokenizacji na blockchainie!
Biorąc udział w projekcie TOSCANIZZAZIONE stań się właścicielem ziemskim i agronomem, aby produkować jedne z najlepszych win w jednym z najpiękniejszych miejsc pod słońcem – Toskanii.Nazwa Toscanizzazione pochodzi od słów Toskania + tokenizacja. Dzisiaj na platformie Mosaico debiutują tokeny TOS1, z których każdy daje możliwość korzystania przez 40 lat z 1m2 ziemi w formie tokena, będącego kontraktem na blockchainie.
1 token oznacza 1m2 winnicy, na którym powstawać będzie codziennie 1 mililitr wina. Wyprodukowane wino można sprzedać lub wypić, ale można też będzie przyjechać do pięknej winnicy, którą Tokenariusze i Emitent wspólnie kupią – chociaż czasy są trudne, to moment na taki zakup jest idealny!
Prościej niż kiedykolwiek, możecie zakontraktować ziemię we Włoszech. Proces zakupu tokena i uruchomienie produkcji wina trwa na platformie Mosaico jedynie 6 minut. Całość inwestycji jest chroniona przez zapis na blockchainie, a stokenizowanym winem handlować będzie można na giełdzie Kanga Exchange.
Teraz możesz jako jedna z pierwszych osób stać się częścią biznesu, który planujemy do 2030 roku wyskalować do 7000 ha ziemi pokrytej winnicami i biznesem agrarnym. Budujemy wartość nie tylko nieruchomości, ale także firmy rodzinnej, która za tym stoi. – mówi o projekcie Prezes spółki ,,Z ziemi włoskiej do Polski’’, Ariel Goczoł

W pierwszej emisji wytypowaliśmy 3 winnice, emisja rusza dzisiaj 25 marca na platformie mosaico.ai/toscanizzazione


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk