• Odbierz prezent
 XTPL SA - najbardziej rosnącą spółką dzisiejszej sesji!
fot. freepik.com

Dzisiejsza sesja giełdowa właśnie się zakończyła. Jakim spółkom warto się bliżej przyglądnąć? Po dokonaniu analizy dzisiejszej sesji najsilniej rosnącą spółką okazała się XTPL SA. W poniższej tabeli porównaliśmy najważniejsze wartości, między innymi: najwyższy i najniższy kurs, cenę otwarcia i zamknięcia, wolumen obrotu, teoretyczny kurs otwarcia oraz wiele innych.


 

Handluj CFD na indywidualne akcje najlepszych firm bez prowizji!

Przejdź do strefy klienta

Tickmill obecnie oferuje szereg popularnych kontraktów CFD na akcje USA, w tym Netflix, Amazon i Tesla, które są dostępne do handlu na potężnej platformie MT5 bez prowizji i z jednymi z najniższych spreadów na rynku. W ofercie znajduje się również dostęp do rynku Forex, Indeksów giełdowych, surowców szlachetnych, a wszystko to w konkurencyjnych spreadach.

65% inwestorów traci środki


 

W oparciu o wiadomości jakie udostępnia GPW możemy zauważyć, iż akcje XTPL SA wzbiły się dziś aż o 20 %!

 

Najistotniejsze informacje dla spółki XTPL SA

Kurs na początku sesji

55.6

Cena na zamknięciu sesji

67.2

TKO

67.2

Kurs odniesienia

56

Najwyższy kurs dziś

68.4

Najniższy kurs akcji

55.6

Wolumen obrotu

80

Wartość obrotu

5376

Najniższa cena w ciągu 52 tygodni

55.6

Najwyższa cena akcji z ostatnich 52 tygodni

68.4

 

Każdy, kto zaczyna przygodę z inwestowaniem musi koniecznie zapoznać się ze specjalistycznym nazewnictwem. Postanowiliśmy krótko wytłumaczyć Wam, co oznaczają wyszczególnione pojęcia. W każdym z materiałów, dotyczących sytuacji na GPW zamierzam wyjaśniać kolejne pojęcie!

Kurs odniesienia

Kursem odniesienia dla kursu otwarcia jest ostatni kurs zamknięcia, z kolei dla kursu transakcyjnego i kursu zamknięcia jest kurs otwarcia.


Adrian Baranowicz

Redaktor portalu FXMAG. Związany z rynkiem kapiałowym nieprzerwanie do 2018 roku, trader z wyboru i zamiłowania. Aktywny między innymi na rynkach surowcowych.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk