• Odbierz prezent
XTB Trading Masterclass - ostatnie miejsca!
Z artykułu dowiesz się:

- Dlaczego warto zapisać się na konferencję

Konferencja XTB Trading Masterclass zbliża się wielkimi krokami! Już w piątek 19 maja w Warszawie jedyna szansa, aby spotkać 10 czołowych polskich praktyków rynków finansowych, m.in. Rafał Glinicki, Maciej Goliński, Zbigniew Wieczorek, Michał Kurach, Tomasz Rozmus czy Daniel Kostecki.

 

Ilość miejsc ograniczona, zostały ostatnie wolne miejsca. Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny. Trzeba się jedynie zarejestrować:

 

ZAREZERWUJ MIEJSCE

 

Podczas konferencji, na 2 salach wykładowych zostaną poruszone takie kwestie, jak analiza zachowania ceny, psychologia inwestowania, mechanika rynku czy zarządzanie pozycją i ryzykiem.

 

Dodatkowo, podczas konferencji w Warszawie, będzie miał miejsce Wielki Finał Live Tradingu, który będzie zwieńczeniem  dwutygodniowych zmagań uczestników konkursu inwestycyjnego na realnych rachunkach, odbywającego się w dniach 8-19 maja 2017 roku.  W piątek 10 najlepszych zawodników będzie inwestować na żywo, dzieląc się swoją wiedzą z uczestnikami konferencji.

 

 


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk