• Odbierz prezent
XTB Trading Masterclass 2020. Zobacz nagrania z konferencji

Nagrania z konferencji dostępne na platformie xStation

V edycja konferencji XTB Trading Masterclass odbyła się 23 października. Przez cały dzień można było posłuchać merytorycznych wykładów zarówno z dziedziny rynków finansowych jak i ekonomii. 11 wybitnych prelegentów przedstawiło swoje podejście do inwestowania oraz podzieliło się swoimi strategiami inwestycyjnymi.

Konferencja odbyła się całkowicie online. Teraz możesz uzyskać dostęp do nagrań z konferencji i obejrzeć wykłady w dogodnym dla siebie czasie. Wszystkie nagrania dostępne są na platformie xStation. Aby uzyskać dostęp do połowy nagrań wystarczy założyć konto demo, wszystkie nagrania mogą zobaczyć osoby posiadające konto rzeczywiste w XTB.

Odbierz nagrania

XTB Trading Masterclass 2020 - 1

Na koncie demo otrzymasz aż 5 nagrań, wśród których znajdziesz wykłady: Rafała Glinickiego, Macieja Golińskiego, Grzegorza Moskwy, Mieczysława Siudka oraz dr Przemysława Kwietnia. Cała konferencja jest dostępna dla Klientów XTB na koncie rzeczywistym.

Dodatkowo na na platformie xStation znajdziesz ponad 100h materiałów edukacyjnych dla inwestorów. Wśród kursów pojawił się rozbudowany Kurs Inwestowania metodą VSA z Rafałem Glinickim (15 godzin rzetelnej wiedzy). Po rejestracji uzyskasz dostęp już do 7 pierwszych lekcji. Kolejne dostępne są dla Klientów XTB. Dowiedz się więcej o kursie:

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Odbierz nagrania

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk