• Odbierz prezent
XTB TRADING MASTERCLASS 2020. V edycja już trwa!

Już trwa V edycja największej konferencji online dla inwestorów XTB Trading Masterclass. Przez cały dzień 11 wybitnych inwestorów i traderów będzie dzielić się swoimi osobistymi strategiami inwestycyjnymi oraz podejściem do inwestowania.

Konferencja XTB Trading Masterclass jest zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych inwestorów. Zależy nam, aby przekazywane treści były na wysokim poziomie merytorycznym. W trakcie prezentacji będziesz mieć możliwość oceny każdego prelegenta. Trzech najlepszych zostanie nagrodzonych tytułem “Najlepszy wykład roku 2020”.

Zwieńczeniem konferencji będzie debata z wybitnymi ekonomistami i inwestorami, na której postaramy się odpowiedzieć na pytania:

  • Czy dodruk pieniądza doprowadzi do wzrostu inflacji?
  • Czy zbliża się największy kryzys gospodarczy od lat?
  • Czy upadek dolara jest możliwy?

Rozmowę podejmą: dr Przemysław Kwiecień, Trader 21, dr Jacek Bartosiak oraz dr hab. Krzysztof Piech.

Wśród pozostałych prelegentów znajdują się: Rafał Glinicki, Mieczysław Siudek, Maciej Goliński, Grzegorz Moskwa, Bartosz Szyma, Tomasz Augustynowicz i Marcin Tuszkiewicz.

XTB TRADING MASTERCLASS 2020 - 1

BEZPŁATNA REJESTRACJA

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk