• Odbierz prezent
XTB TRADING MASTERCLASS 2020. Największa konferencja online dla inwestorów!

Zbliża się V edycja największej konferencji online dla inwestorów XTB Trading Masterclass. Już 23 października będziesz mieć okazję obejrzeć wystąpienia 11 wybitnych inwestorów i traderów. Każdy z nich podzieli się swoją osobistą strategią inwestycyjną oraz podejściem do inwestowania.

Na konferencję XTB Trading Masterclass zapraszamy zarówno początkujących, jak i zaawansowanych inwestorów. Zależy nam, aby przekazywane treści były na wysokim poziomie merytorycznym. W trakcie prezentacji będziesz mieć możliwość oceny każdego prelegenta. Trzech najlepszych zostanie nagrodzonych tytułem “Najlepszy wykład roku 2020”.

Jakie tematy zostaną poruszone na konferencji XTB Trading Masterclass?

- Strategie inwestycyjne ekspertów na 2020 rok
- Sposoby selekcji spółek do portfela inwestycyjnego
- Różne metody analizy wykresów
- Prognozy i projekcje gospodarcze na kolejne lata

W tym roku wśród prelegentów znajdą się m.in: Trader 21, dr Przemysław Kwiecień, dr Jacek Bartosiak, prof. Krzysztof Piech, Rafał Glinicki, Mieczysław Siudek, Maciej Goliński, Grzegorz Moskwa, Bartosz Szyma, Tomasz Augustynowicz i Marcin Tuszkiewicz.

Zwieńczeniem konferencji będzie debata z wybitnymi ekonomistami i inwestorami, na której postaramy się odpowiedzieć na pytania:

Czy dodruk pieniądza doprowadzi do wzrostu inflacji?
Czy zbliża się największy kryzys gospodarczy od lat?
Czy upadek dolara jest możliwy?

Rozmowę podejmą: dr Przemysław Kwiecień, Trader 21, dr Jacek Bartosiak oraz prof. Krzysztof Piech.

Wydarzenie odbędzie się 23 października i będzie transmitowane na żywo.

BEZPŁATNA REJESTRACJA

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk