• Odbierz prezent
xtb trading club
Z artykułu dowiesz się:

- Kto będzie gościem kolejnego XTB Trading Club?

W czwartek 6 lipca o godz. 16:00 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu XTB Trading Club - jak zawsze w siedzibie XTB przy ul. Ogrodowej 58. Gośćmi specjalnymi będą Szczepan Bentyn i Bogusz Kasowski.


Szczepan Bentyn będzie omawiał tematykę kryptowalut, a zwłaszcza Bitcoina. Temat jego wystąpienia to: "Co wpływa na ceny kryptowalut? Perspektywy dla Bitcoin, Etherum, Dash, Ripple i Litecoin".

Natomiast Bogusz  Kasowski będzie mówił o psychologii inwestowania i strachu:

- Kiedy inwestorzy się boją?

- Jak tworzyć scenariusze rynkowe

- Jak zminimalizować ryzyko transakcyjne

- Praktyczne zastosowanie moich strategii inwestycyjnych

 

Zapisy tutaj 


Zapraszamy na Ogrodową 58!

 

Szczepan Bentyn

Prezes Zarządu Pracownia Nowych Technologii Sp. z o.o. Specjalista i miłośnik technologii Blockchain i Bitcoin. Studiował Ekonomię na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Od 2016 prowadzi kanał w serwisie YouTube, gdzie szerzy wiedzę na temat możliwości jakie daje Blockchain. Geek potrafiący rozmawiać zarówno z programistami jak i wyjaśniać zawiłe kwestie techniczne w prostych słowach. Mówca na konferencjach branżowych i autor licznych artykułów. Już jako nastolatek posiadając rachunek maklerski poznawał rynek papierów wartościowych. Doświadczenie w branży finansowej rozwijał pracując u jednego z brokerów. W swojej karierze zawodowej zaangażowany był również w budowanie startupów m.in. Surrogates czyli goelokalizacyjnej gry miejskiej, która prowadziła kampanie reklamowe dla takich firm jak Prestigio oraz Play.

 

Bogusz Kasowski

Inwestor samouk. Zajmuje się nieruchomościami (od 2007 r.), giełdą (od 2012 r.), inwestycjami alternatywnymi (od 2014 r.) i rynkiem Forex (od 2016 r.). Od ponad roku prowadzi bloga inwestycyjnego Prywatny INV€$TOR, a od pół roku inwestowanie to jego główne źródło utrzymania. Prywatnie fan Gwiezdnych Wojen, dobrej literatury i filmów oraz seriali. Pochodzi z Piły, a obecnie mieszka w Warszawie (od 2010 r.), gdzie ukończył studia licencjackie na kierunku ekonomia. Finalista ostatniej edycji konkursu XTB Live Trading.

Trading Club

Trading Club to otwarte spotkania dla klientów XTB, gdzie dzielimy się wiedzą, pomysłami i doświadczeniami, podnosząc przy tym nasze kwalifikacje.

Spotkania mają formę warsztatów i dyskusji na temat zarządzania kapitałem i strategii inwestycyjnych. Praktycy rynkowi zapraszani przez XTB dzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami z zakresu inwestycji na rynku kapitałowym.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk