• Odbierz prezent
XTB obniża prowizję minimalną dla akcji z GPW

Dom Maklerski X-Trade Brokers 12 czerwca obniżył prowizję minimalną dla prawdziwych akcji z GPW do 5 PLN, procentowa prowizja pozostaje na niezmienionym, niskim poziomie 0,2% - jednym z najniższych na polskim rynku.

Nowa minimalna stawka pozwoli inwestorom mocniej zdywersyfikować swój portfel korzystając, efektywniej z niskich stawek.

XTB cały czas rozwija swoją ofertę akcyjną, w tym momencie oferując dostęp do akcji i ETF-ów z 16 światowych giełd m.in:

  • USA - 0,12% min. 10 USD
  • Niemcy - 0,12% min. 10 EUR

Ponadto inne mocne strony oferty akcyjnej XTB to:

  • Bezpłatny dostęp do notowań w czasie rzeczywistym
  • Nowoczesna aplikacja mobilna xStation (ponadto dostęp do konta za pomocą przeglądarki i platformy desktopowej)
  • Możliwość natychmiastowej wpłaty środków
  • Obsługa klienta 24/5

XTB daje również możliwość przetestowania swojej oferty bezpłatnie na koncie demonstracyjnym.

XTB obniża prowizję minimalną dla akcji z GPW - 1

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 81% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy. 


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk