• Odbierz prezent
Wzrośnie czy spadnie? Przeanalizuję interesujący Cię instrument

Już w najbliższą niedzielę, 25 kwietnia, o godzinie 20:00 odbędzie się webinar, podczas którego przeanalizuję instrumenty spędzające sen z powiek. Zrobimy przegląd wszystkich najpopularniejszych wykresów oraz przejrzymy te z którymi się borykasz na co dzień. Spotkanie jest całkowicie bezpłatne, dlatego nie może Cię na nim zabraknąć.

Poszukiwanie okazji rynkowych

Zastanawiasz się czy indeksy będą rosły do nieba? Może chodzi Ci po głowie long na złoto? Czy warto jeszcze wchodzić w krypto? Pojawia się bardzo dużo zapytań odnośnie dalszych wydarzeń na rynkach finansowych. W związku z tym podejmuję wyzwanie. Podczas kolejnego webinaru edukacyjnego, postaram się przeanalizować wszystkie wykresy, które spędzają Ci sen z powiek. Przygotuj swój typ i przyjdź na bezpłatny webinar. Wspólnie sprawdzimy, gdzie się ukryły najlepsze okazje inwestycyjne.

Zapisz się na bezpłatny webinar

Webinary edukacyjne

W naszym archiwum znajduje się już ponad 100 webinarów inwestycyjnych, dzięki którym zbudujesz swoją strategię inwestycyjną. Otrzymasz do nich dostęp w prezencie, całkowicie za darmo, decydując się na zakup Akademii Inwestora. Co więcej, korzystając z kodu rabatowego APRIL, zaoszczędzisz aż 40%.

Możesz także skorzystać z promocji na Prenumeratę Magazynu Inwestor. Wpisując podczas zamówienia kod LEKTURA, cena spadnie o 30%.

Przejdź do sklepu FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk