• Sklep
  • Odbierz prezent
Euro 2016
Z artykułu dowiesz się:

- Jak wziąć udział w konkursie

Już jutro kolejny mecz Polaków na EURO 2016 i kolejny konkurs przygotowany przez FxMag. Wytypuj wynik meczu Polska-Niemcy i zgarnij prenumeratę magazynu FxMag!

 

Już w czwartek o godzinie 21:00 najprawdopodobniej kluczowe rozstrzygnięcie dla losów naszej grupy, a z pewnością najważniejszy mecz dla naszej reprezentacji. Starcia z Niemcami zawsze przynoszą wiele emocji. Czy podobnie jak w eliminacjach nasz reprezentacja zdoła pokonać Niemców?

My jesteśmy na tak! Jaki jest Twój typ?

 

Podziel się swoją prognozą na naszym Facebook'owym fanpage'u i wygraj roczną prenumeratę magazynu FxMag. Pierwsze osoba, która wskaże poprawny wynik meczu Polska-Niemcy otrzyma prenumeratę magazynu FxMag na rok 2016!

*prenumerata obejmuje cztery kolejne numery magazynu, począwszy od pierwszego wydania 2016

 

Swój typ zostaw w komentarzu pod postem na naszym fanpage'u (TUTAJ). Zgłoszenia można składać do pierwszego gwizdka meczu (czwartek 16 czerwca 21:00).

 

Sprawdź co o szansach Polaków mówi analiza techniczna i fundamentalna:

Analiza techniczna - ranking FIFA przed EURO 2016

MakroEURO 2016 - Grupa C: oceniamy szanse Polaków!


Jakub Wilk

Content Manager i redaktor portalu FXMAG.PL. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk