• Odbierz prezent
WYKRES TYGODNIA: Konsolidacja cen kukurydzy, poniżej 4 dolarów za buszel

Mimo coraz lepszej sytuacji fundamentalnej na rynku kukurydzy, na razie nie widać większych zmian na wykresie cen tego zboża w Stanach Zjednoczonych.

Weź udział w darmowym kursie inwestycyjnym z Dawidem Augustynem

 BIORĘ UDZIAŁ

 

Notowania kukurydzy w USA

poruszają się w konsolidacji, kontynuując podobne trendy jak w poprzednich latach. Dopiero znaczące wyjście ponad poziom 4 USD za buszel mogłoby być znakiem większej siły strony popytowej.

Mimo coraz lepszej sytuacji fundamentalnej na rynku kukurydzy, na razie nie widać większych zmian na wykresie cen tego zboża w Stanach Zjednoczonych. Notowania kukurydzy w USA poruszają się w konsolidacji, kontynuując podobne trendy jak w poprzednich latach. Dopiero znaczące wyjście ponad poziom 4 USD za buszel mogłoby być znakiem większej siły strony popytowej. Zaś potencjał do dotarcia cen kukurydzy do tej bariery wciąż jest niewielki, bez istotnych zmian w sytuacji politycznej na świecie, obecnie najmocniej wpływającej negatywnie na ceny kukurydzy.
Wykres tygodniowy ceny kukurydzy

Zaś potencjał do dotarcia cen kukurydzy do tej bariery wciąż jest niewielki, bez istotnych zmian w sytuacji politycznej na świecie, obecnie najmocniej wpływającej negatywnie na ceny kukurydzy.

Nota prawna

Notowania: KUKURYDZA

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/ZC2!/

Dorota Sierakowska

Finansistka i przedsiębiorca. Analityk rynków surowcowych w DM BOŚ (zdobywczyni nagrody FxCuffs 2017 w kategorii Analityk Roku), wydawca i redaktor naczelna magazynu o inwestowaniu Trend. Regularnie wypowiada się w mediach na tematy związane z rynkami finansowymi. Pasjonatka podróży i poznawania świata, certyfikowany nurek i żeglarz. Autora możesz obserwować na LINKEDIN FACEBOOK TWITTER

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk