• Odbierz prezent
Współpraca GPW i IBRKK-PIB przy projekcie naukowym
  • GPW została partnerem projektu naukowego prowadzonego przez Instytut Badań Rynku, Konsumpcji i Koniunktur – Państwowy Instytut Badawczy
  • Giełda będzie rozpowszechniać efekty badań w wyniku prowadzonej przez siebie działalności edukacyjnej

 

Magazyn: Rafał Zaorski - Zarobił 2,5 mln w 24h

Rafał Zaorski - Zarobił 2,5 mln w 24h
Jak stać się dobrym spekulantem - szczery wywiad z Rafałem Zaorskim Historia katastrofy większej niż Amber Gold Czy dało się zarobić na debiucie spółki Ferrari  Dlaczego rynek gamingowy jest przegrzany Czy Blockchain traci impet
Czytaj

 

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) podpisała umowę partnerstwa przy projekcie naukowym „Algorytmiczny system oceny cech kwantytatywnych i kwalitatywnych emitenta instrumentów rynku kapitałowego”. Umowę zawarto z Instytutem Badań Rynku, Konsumpcji i Koniunktur – Państwowym Instytutem Badawczym (IBRKK-PIB). Giełda będzie rozpowszechniać efekty badań w wyniku prowadzonej przez siebie działalności edukacyjnej.

 

IBRKK-PIB, który złożył wniosek aplikacyjny do realizacji projektu badawczego, będzie jego liderem. Projekt będzie finansowany z programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego „DIALOG”, na który resort przeznaczy około 1 mln zł.

 

Wniosek został złożony w ramach obszaru „Nauka dla innowacyjności”. Jego celami są m.in.  otwarcie nauki na rynek pracy, poprawa efektywności współpracy nauki z otoczeniem gospodarczym, wspieranie procesów innowacyjności i komercjalizacji wyników badań naukowych - w tym promowanie dobrych praktyk w zakresie innowacji - oraz upowszechnianie wiedzy na temat związków między nauką, innowacyjnością i gospodarką.


Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie

Największa giełda regionu Europy Środkowej i Wschodniej i organizuje obrót na jednym z najdynamiczniej rozwijających się rynków kapitałowych w Europie. GPW prowadzi rynek regulowany dla akcji oraz instrumentów pochodnych, a także alternatywny rynek akcji NewConnect dla spółek wzrostowych. Od 9 listopada 2010 r. GPW jest spółką publiczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk