• Odbierz prezent
Wspólna gra planszowa Bored Games i COBI S.A. już w sprzedaży

12 września miała miejsce rynkowa premiera pierwszej gry planszowej powstałej we współpracy Bored Games z Grupy RLTY Investments z producentem klocków konstrukcyjnych COBI S.A. SMALL ARMY: TANK WARS będzie można kupić w Internecie oraz tradycyjnych sklepach.

Rozpoczęcie sprzedaży gry poprzedziło wydarzenie promocyjne w twierdzy Modlin, gdzie oprócz wielkich modeli historycznych obiektów przygotowanych z klocków COBI, można było zapoznać się również z zasadami rozgrywki oraz rozegrać partię na gigantycznych planszach.

SMALL ARMY: TANK WARS można kupić za pośrednictwem strony internetowej firmy COBI S.A. oraz u wybranych dystrybutorów. Zestaw wyceniono na 99,90 zł. Dystrybucja opiera się na dotychczasowych kanałach wykorzystywanych przez COBI. Gra będzie dostępna m.in. w sieciach handlowych: Auchan, Smyk, Selgros, Carrefour, Empik, E.Leclerc, a także w Internecie na stronach COBI. Tytuł dostępny jest w 7 wersjach językowych: polskiej, rosyjskiej, czeskiej, hiszpańskiej, niemieckiej, angielskiej i francuskiej.

„Przed lockdownem gra wystawiana była na targach branżowych, gdzie cieszyła się sporym zainteresowaniem. Podobała się graczom, ale była również świetnie przyjmowana przez klientów biznesowych. Niektórych wręcz nie można było „oderwać” od planszy. W namacalny sposób pokazuje to, jak wiele synergii wynika ze współpracy Bored Games i COBI i jak wiele korzyści dzięki tej współpracy osiągają obie firmy. Gra jest naszym pomysłem, ale opiera się na elementach wykonanych z produkowanych już klocków konstrukcyjnych i pomimo tego, że jest produktem skończonym i kompletnym, wciąż otrzymujemy od graczy pomysły na nowe rozwiązania. Ale szczególnie cieszy nas, że spotkała się z tak dobrym przyjęciem graczy i że cieszy się tak dużym zainteresowaniem.” – mówi Sebastian Srebro, Prezes Zarządu Bored Games.

SMALL ARMY: TANK WARS stanowi połączenie strategii szachowej oraz elementów gry w okręty, w której rozgrywkę prowadzi się za pomocą modeli czołgów wykonanych z klocków konstrukcyjnych COBI. Gra została zaprojektowana w sposób umożliwiający równorzędną rywalizację dzieci i dorosłych. Wymaga od graczy planowania i analizowania posunięć przeciwnika oraz przewidywania jego ruchów i reagowania na stale zmieniające się pole gry. SMALL ARMY: TANK WARS przeznaczona jest dla grupy wiekowej 8+. Czas rozgrywki jest szacowany na 30-40 min.

***

Bored Games jest producentem gier planszowych. Jej projekty charakteryzują się ciekawymi, nieszablonowymi fabułami i nowatorskimi rozwiązaniami. Gry Bored Games nawiązują do aktualnie popularnych trendów w popkulturze, poruszają także tematy społeczne. Spółka prowadzi dystrybucję swoich produktów w skali globalnej.

Bored Games należy do RLTY Investments i realizuje sprawdzony model biznesowy, polegający na wieloetapowym procesie weryfikacji danego projektu i dywersyfikacji związanego z nim ryzyka.

COBI - zajmuje się produkcją klocków konstrukcyjnych, importem i dystrybucją zabawek. Spółka oferuje sprzedaż detaliczną oraz hurtową. Największymi eksportowymi rynkami COBI są USA, Niemcy i Czechy. Wszystkie klocki tworzone są w całości w Polsce, we własnym zakładzie produkcyjnym w Mielcu na Podkarpaciu.


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk