• Odbierz prezent
Wsparcie na wykresie Bitcoina obronione, pora na kontynuację wzrostów?

Trzy kolejne podejścia strony podażowej do wybicia poziomu wsparcia zlokalizowanego na 32 341 złotych zakończyły się niepowodzeniem. Kurs Bitcoina w relacji do polskiej waluty nadal znajduje się powyżej tego poziomu, mając za plecami ponad 20% ruch wzrostowy w samym 2020 roku. Dobra passa wszystkich kryptowalut mających Bitcoin w nazwie (Bitcoin Cash, Bitcoin Satoshi Vision, Bitcoin Gold) nadal trwa, ale należy pamiętać, że powoli zbliżamy się do końca tygodnia i do końca miesiąca, więc przydałby się jakiś konkretny i zdecydowany ruch rynkowy na kursie Bitcoina.

Wsparcie na wykresie Bitcoina obronione, pora na kontynuację wzrostów? - 1

Rynek btc/pln na bitbay

Czy dobra passa ma szansę na kontynuację? Czy byki mogą pozwolić sobie na kontynuację wzrostów i jakie warunki muszą być spełnione,

aby wzrosty trwały? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w analizie video poniżej. Zapraszam!

Notowania: BTCUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Sebastian Seliga

Aktywny trader na rynku forex, rynku kryptowalut, rynku towarowym i akcyjnym. Były prop-trader na amerykańskich rynkach akcji. Wieloletni analityk rynków finansowych, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott’a i geometrii Fibonacciego. Analityk BitBay oraz no.1 na polskiej wersji portalu TradingView.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk